Ремонт Городоцької завершать до Великодня?

Міська влада планує до Великодня завершити  ремонт вул. Городоцької на відрізку від вул. Ряшівської до вул. Виговського

Міська влада планує до Великодня завершити  ремонт вул. Городоцької на відрізку від вул. Ряшівської до вул. Виговського. Раніше планували, що її ремонтуватимуть посмугово, щоб не перекривати повністю рух машин. Натомість, із минулої п’ятниці цей відрізок перекрили на вихідні для того, щоб зрізати асфальт, і вирішили не відкривати. Мовляв, таким чином дорогу відновлять набагато швидше. Влада чемно попросила вибачення за незручності у водіїв і  змусила їх щодня об’їжджати внутріквартальними  вуличками, паралельними до  Городоцької, не переймаючись створеними заторами.

“Планували ремонтувати поетапно, по смугах. Але потім побачили, що якщо цілком закрити всю вулицю для ремонту, то роботи можна виконати швидше. А транспорт має змогу оминати закриту ділянку через вулиці Патона – Ряшівську – Виговського. Тому сьогодні прошу вибачення в усіх львів’ян за незручності, але краще ми тиждень ще потерпимо, але вулиця на відрізку від вул. Виговського до вул. Ряшівської буде капітально відремонтована. Така ж ситуація і на Липинського. Там також плануємо до Великодня зробити відрізок від просп. Чорновола до вул. Сінної. Робимо швидко, оперативно і якісно. Та й незручностей буде менше. Оскільки є можливість об’їздів, було прийнято таке рішення”, – зазначив Андрій Садовий.

Попри те, що планувалось цього року відремонтувати за кошти ЄБРР  лише ділянку вул. Городоцької від церкви Анни до церкви Ольги та Єлизавети, мер мріє відремонтувати її всю. На його думку, Городоцька – це “певний символ Львова”, тому вона має бути відремонтована аж до оперного театру. Окрім цього, на ремонт доріг наступного року, зважаючи на проведення Євро-2012, місто матиме мало часу, тому міський голова хоче максимально встигнути зробити цього року.  

Нагадаємо, що цьогоріч вул. Городоцьку ремонтують на ділянці від вул. Ряшівської до вул. Виговського. Роботи виконує компанія “Балтом-Україна”. Вартість будівельних робіт – 17,6 млн грн. Зараз укладають дорожню основу. Уже встановили  футляри під водопроводи завдовжки 356 м та замінили трубопроводи, теплові мережі. Минулого року будівельних робіт на вул. Городоцькій виконали на 42,380 млн грн (ділянка від кільцевої дороги до вул. Ряшівської). Загалом, вартість усіх робіт на вул. Городоцькій (від межі міста до вул. Виговського) – 59 млн 999 тис. грн.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
23.6268 / 4.08MB / SQL:{query_count}