Екологи скликають охочих прибрати міський парк “Знесіння”. Через тиждень, 16 квітня, в межах всеукраїнської акції “Зробимо Україну чистою!” усіх запрошують прийти у парк, аби прибрати його від сміття, яке накопичилося за зиму. Водночас в Україні відбудеться декілька “зелених” волонтерських прибирань, які фахівці називають не тільки корисними, але й повчальними, адже підняти сміття набагато важче, ніж кинути його на узбіччя. Окрім того, за тиждень до Великодня прибирання міста є більш ніж доречним.

– Ми просимо усіх на три години завітати до парку і зібрати там левову частку непотребу. Не забудьте взяти зі собою гарний настрій та щось перекусити, – розповідає “Пошті” координатор львівської акції Микола Перехожук. – Ми розраховуємо, що прийде орієнтовно 100 людей, для усіх ми підготували рукавички та інвентар. Разом з нами чиститимуть парки Одеса та Київ, вони аналогічно скликають у себе добровольців.

“Зробимо Україну чистою!” – це частина міжнародної ініціативи “Let’s do it world!”, яку засновано 2008 року в Естонії. Організаторам акції “Let’s do it 2008” вдалося залучити у невеликій прибалтійській країні більше 50 000 волонтерів і прибрати понад 10 000 тонн сміття. Нині подібні акції вже відбулися в Індії, Португалії, Румунії, Словенії, Литві та Латвії. В Україні чепурять міста в межах проекту вперше, але планують зробити прибирання щорічним.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7028 / 4.07MB / SQL:{query_count}