Бюджет виконають, але не повністю

За перші два місяці загальний фонд бюджету Львова недобрав приблизно 30 млн грн, а бюджет розвитку виконали лише на 5-7%.

За перші два місяці загальний фонд бюджету Львова недобрав приблизно 30 млн грн, а бюджет розвитку виконали лише на 5-7%. Однак за перше півріччя депутати мають надію надолужити згаяне.

За словами Яромира Самагальського, голови комісії з питань фінансів та планування бюджету ЛМР, цього року він не такий надутий, як торік.

– Торішні цифри бюджету були спровоковані виборчим роком. Туди вписали доходи, які ніхто не міг і не намагався виконати. Цього року цифри напружені, але реальні. Тому думаю, що з певною похибкою, ми їх досягнемо, – зазначив  депутат.

Своєю чергою, заступник голови комісії Артем Хмиз додав, що ця похибка становить 20%. Саме на стільки доведеться коригувати бюджет міста за результатами першого півріччя.

“Але навіть для досягнення 80% виконання бюджету необхідна співпраця депутатського корпусу і міського голови”, – наголосив Артем Хмиз.

Нагадаємо, бюджет розвитку Львова  становить  438,6 млн грн. Щоправда, з них 120 млн грн підуть на повернення  торішніх боргів підрядникам за виконані роботи, а 70 млн грн – як забезпечення гарантій оплати кредитів львівських комунальних підприємств.
За словами Яромира Самагальського,  реально “живих грошей” у скарбниці міста буде не більше як 100 млн грн. Щодо загального фонду бюджету, то депутат запевняє: основним джерелом доходу є єдиний податок, збір якого залежить від податкової, і вплинути на це місто не може.

“Дуже багато статей доходів цього року в нас забрав центр. Серед них ринковий збір, податок з транспортних засобів, навіть деякі штрафи, які раніше йшли в казну міста, тепер перераховують до держбюджету”, – резюмував  Яромир Самагальський.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.7153 / 4.06MB / SQL:{query_count}