Липинського ремонтуватимуть до Великодня

Шляховики почали ремонт вулиці Липинського, роботи виконує турецька компанія “Онур”. До Великодня його планують завершити

Шляховики почали ремонт вулиці Липинського, роботи виконує турецька компанія “Онур”. До Великодня його планують завершити. За словами Ігоря Фалюти, в.о. начальника управління капітального будівництва міськради, це продовження ремонту, який розпочали торік.

Як і минулого року, шляховики не перекриватимуть вулицю повністю, а робитимуть посмугово, окрім кількох днів, коли перекладатимуть трамвайну колію.

За словами міського голови Львова Андрія Садового, з 11 квітня ця компанія почне ремонтувати вул. Городоцьку. “Мова йде про відтинок від церкви Єлизавети та Ольги до церкви Анни. Найближчими днями приступаємо до робіт на вул. Городоцькій у районі мотозаводу”, – каже мер.

Ще одна велика ділянка робіт – це вул. Ряшівська. Це будівництво повністю нової дороги. Найближчими днями там закінчать підготовчі роботи, бо до кінця цього року вул. Ряшівську повинні зробити”.

Нагадаємо, цього року у Львові планують реконструювати  досить багато доріг. Зокрема, за 26 млн євро кредиту, які надав Європейський банк реконструкції та розвитку, планують відремонтувати дороги вздовж маршрутів трамваїв №2 і №6 – вул. Генерала Чупринки, Коновальця, Городоцьку і  Личаківську. Також Державною цільовою програмою з підготовки до Євро-2012 передбачено фінансування більше як 300 млн грн, за які місто продовжить ремонти магістральних вулиць, які почали у 2008 – 2010 рр.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.4450 / 4.06MB / SQL:{query_count}