У Львові хочуть відновити евакуатори

Міський голова ініціював звернення до уряду щодо відновлення роботи евакуаторів. Відповідне звернення підтримав виконавчий комітет міської ради Львова

Міський голова ініціював звернення до уряду щодо відновлення роботи евакуаторів. Відповідне звернення підтримав виконавчий комітет міської ради Львова, і найближчим часом його відправлять містам, які прийматимуть  Євро-2012.

“Масове несанкціоноване паркування на центральних вулицях і площах призводить до серйозних проблем у містах. Це створює незручності для мешканців, ускладнює умови перебування туристів, погіршує імідж міст в очах інвесторів. Головною причиною цієї проблеми є відсутність впливу органів місцевого самоврядування на ситуацію із несанкціонованим паркуванням транспорту. Ця проблема потребує нагального вирішення на загальнодержавному рівні. Практика європейських країн свідчить, що єдиним дієвим методом вирішення цієї проблеми є робота евакуаторів. Так працюють в Австрії, Бельгії, Білорусії, Великобританії, Ірландії, Іспанії, Литві, Нідерландах, Росії, Франції, Чехії та інших раїнах. У більшості європейських міст саме муніципалітети та міські служби вирішують проблеми евакуації транспортних засобів”,– зазначено у зверненні.

Нині, відповідно до чинного законодавства України, тимчасове затримання транспортних засобів шляхом їх евакуації можливе лише працівниками ДАІ і лише через причини, визначені законом. Неправильне паркування до цих причин не належить. Водночас керівництво Львова просить, аби повноваження тимчасового затримання транспортних засобів мали і виконавчі комітети міських рад у випадках, що будуть передбачені законодавством. Для цього львівські посадовці пропонують внести низку поправок в українське законодавство.

Нагадаємо, евакуатори у Львові почали працювати з 2004 року. Їхню роботу за приписом прокуратури призупиняли на деякий час, однак остаточно зупинили, як незаконну, лише на початку 2009 року.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.9887 / 4.07MB / SQL:{query_count}