Закопані мільйони…

Підземний перехід на площі Галицькій, на ремонт якого торік витратили півмільйона гривень, не витримав навіть перших дощів

Підземний перехід на площі Галицькій, на ремонт якого торік витратили півмільйона гривень, не витримав навіть перших дощів

–  Тут діє принцип вигрібної ями, тобто всередину стікається вся вода з вулиці. Торік ми купили сучасні насоси, які, як тільки вода піднімається до певного рівня, викачують її у Полтву. Отож, підтоплювати перехід знизу вже не буде. Натомість, у грудні було так, що  розтануло багато снігу, потім кілька днів падав дощ, і несподівано почало затоплювати згори. При цьому створилося враження, що вода збирається десь усередині конструкції переходу, – розповів пан Ростислав, власник книжкової крамниці, що розташована в переході.

Потік води був досить великим. За словами пана Олександра, який продає музичні диски в переході, найбільше протікало саме в його павільйоні: “Я виніс  приблизно вісім відер води. Багато товару намокло”. На думку підприємців, причина в тому, що під час ремонту погано з’єднали стики каркасу. Тож вони відразу звернулися до керівництва УКБ та фірми, що реконструювала перехід.

– Приходила комісія обстежувати перехід, склала дефектний акт. Нас запевнили, що, якщо затоплення повториться, то це виправлять. Навіть якщо доведеться розкопувати дорогу. Наразі дуже великих паводків не було, тому не знаю…– резюмував пан Ростислав.

Підтвердила це і Ірина Маруняк, голова Галицької райадміністрації Львова: “Я провела спільну нараду з орендарями підземного переходу, представниками фірми-підрядника та УКБ. Ми погодили, що якщо ситуація повториться, то підрядник все переробить за свій кошт. Поки площа не буде якісно зроблена повністю, я акти прийому підписувати не буду!”

Як і щодо гранітної плитки, так і щодо погано зробленого переходу, наразі жодних претензій ніхто з посадовців висловлювати підряднику не планує. У ратуші сподіваються, що сильних дощів не буде і якось воно минеться… Натомість виникає логічне питання: загалом роботи на пл. Галицькій, які замовляло УКБ, обійдуться місту в 6 млн грн, то чи варто їх платити за роботи, які не пережили навіть однієї зими?

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.8844 / 4.07MB / SQL:{query_count}