У пошуку перевізників

У Львівській ОДА відкрили тендерні пропозиції  на право обслуговування 89 маршрутів. Переможців оголосять 31 березня

У Львівській ОДА відкрили тендерні пропозиції  на право обслуговування 89 маршрутів. Переможців оголосять 31 березня. Це другий із шести конкурсів на право перевезення  на приміських і міжміських маршрутах, який відбудеться цього року.

– Такі конкурси проводяться кілька разів протягом року в середньому по 100 маршрутів. Угода на перевезення з перевізниками укладається на рік. Цього року критерії оцінки пропозицій не змінилися. Ми оцінюємо за бальною системою, визначеною постановою Кабміну. Цього тижня  ми публічно розпечатали конверти із поданими документами від перевізників, – розповів  Володимир Губицький, голова конкурсного комітету, заступник голови Львівської ОДА. 

Серед основних критеріїв, за якими визначатимуть переможця: наявність достатньої матеріально-технічної бази, експлуатаційний термін автобусів та інші. На участь у конкурсі було скеровано майже 170 пакетів із документами автоперевізників на різні маршрути. Володимир Губицький додав, що серед претендентів лише три перевізники мають у своєму парку автобуси, перероблені з вантажних, решта – пропонують обслуговувати маршрути сучасними  автобусами 2007 – 2009 рр. випуску.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.5519 / 4.06MB / SQL:{query_count}