Гроші на соціально-культурні проекти

У Львові подано 122 проекти на конкурс соціально-культурних проектів для громадських організацій, які фінансуватиме міськрада

У Львові подано 122 проекти на конкурс соціально-культурних проектів для громадських організацій, які фінансуватиме міськрада. У галузі “Розвиток громадянського суспільства” подано 14 проектів, “Соціальний захист” – 29, “Культура і туризм” – 43, “Робота з дітьми, молоддю та сім’ями, фізична культура і спорт” – 36 проектів. На фінансування цих проектів міська рада планує виділити понад 3 млн грн (торік витратили понад 1 млн грн).

“Учасниками конкурсу можуть бути громадські та благодійні організації, офіційно зареєстровані у Львові. Не можуть брати участь політичні партії та релігійні організації”, – каже начальник управління “Секретаріат ради” ЛМР Любомир Зубач.

Мінімальний розмір гранту – 5 тис. грн, максимальний – 50 тис. грн, інформує прес-служба ЛМР.

Проекти, які фінансуватиме третя сторона, отримають додаткові переваги під час розгляду на конкурсній комісії. Основні критерії відбору проектів: актуальність запропонованого проекту для громади Львова, важливість отриманих результатів від його реалізації, доцільність реалізації проекту з огляду на затрачені ресурси.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7221 / 4.05MB / SQL:{query_count}