Брудні танці

Негода не перешкодила фестивалям під відкритим небом

Негода не перешкодила фестивалям під відкритим небом

f5.jpgДія перша. Славськo Рок-Фест

25-27 липня у Славському на Львівщині відбувся Міжнародний фестиваль Славське Рок-Фест. Після тривалих дощів містечко було затоплено. Головну сцену й наметове містечко фестивалю звели на стадіоні Славського. За даними організаторів, на рок-фест приїхали понад 5 тис. осіб. У фестивалі взяли участь: панк-гурт з Італії La Skarnemutra, німецька група Mamasweed та британська The Ukrainians, польська Farben Lehre, турки Direc-T. З українських груп грали та співали "Пропала грамота", Віктор Морозов та гурт "Мертвий Півень", Chilibombers, "Файно", Green Silence, "Інкунабула" та інші. Дощ та багно не перешкодили шанувальникам рок-музики одержати справжнє задоволення. "У мене було враження, що я потрапив на Вудсток", - поділився враженнями з "Поштою" музикант Олег "Джон" Сук.

f6.jpg

f7.jpg

Дія друга. Етнофестиваль "Підкамінь"

 Уже вдруге відбувся етнофестиваль у селі Підкамінь. Безперервні дощі породили чутки, що фестиваль не відбудеться. Проте цього не сталося. На фестивалі грали та співали "Атмасфера", "ТаРута", "Коралі", "Русичі", "Юркеш", "Чоботи з бугая", "Бурдон", "Сонцекльош", "Дримба Да Дзига", "ВВ + Ле гранд оркестра", ГМД "Вертеп", "Дивні", "Вій", "Мертвий Півень". Ведучим фестивалю був фронтмен "Мертвого Півня" Михайло Барбара. Публіка із захопленням приймала "грязьові ванни" під сценою. Музиканти не становили винятку. Лише Олег Скрипка перелякався болота й організатори змушені були проводити його попід руки імпровізованим містком. (Фото Павла Паламарчука)

f1.jpgf3.jpg

f2.jpg

f4.jpg 

Дія  третя. Потяг до Яремчі

f8.jpg2 серпня відбувся фестиваль "Потяг до Яремчі" під гаслом "День сучасної української культури - слухай, читай, дивись та просто живи!". Учасниками яремчанського фестивалю стали відомі письменники Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Андрій Бондар, українські гурти "Дримба Да Дзига" (Київ), "Рура" (Івано-Франківськ), "Гуцул Каліпсо" (Чернівці), "Русичі" (Білгород-Дністров­ський), "Мертвий півень" (Львів), а також італійський гурт "La Skarenemurta".

Родзинкою "Потягу до Яремчі" була участь фаєр-команди з Чернівців "Тіні вогню" з великою програмою фаєршоу і кінематографічна програма, запропонована режисером фільму "Мамай" Олесем Саніним.

f9.jpg

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3662 / 4.08MB / SQL:{query_count}