Без бюджету, але з талантом

Сьогодні у Львівському палаці мистецтв стартує львівський прокат унікального українського проекту “Мудаки. Арабески”, який триватиме до 11 листопада

Сьогодні у Львівському палаці мистецтв стартує львівський прокат унікального українського проекту “Мудаки. Арабески”, який триватиме до 11 листопада.

Проект “Мудаки: Арабески”, про який “Пошта” неодноразово вже писала, – безбюджетний короткометражний альманах українських режисерів, який виник із бажання реалізуватися творчо в умовах застою в українському кіновиробництві. Головні принципи – знімати тут, зараз і про звичайних людей. Генеральний продюсер проекту – Володимир Тихий, співпродюсер – компанія “Артхаус Трафік”.

 “Кінематографісти, які організували проект, уся команда, що бере в ньому участь, роб­лять комерційні проекти, проте творчо не реалізуються. Серіали для ОРТ чи РТР не є втіленням їх мрій. Тож дефіцит творчої реалізації спровокував появу цього проекту. Фільми, що до нього належать, мають невеликий хронометраж, і їх можна відзняти буквально за три дні. Актори, оператори, інші учасники домовилися працювати безкоштовно. На такий період це не є проблемою, – розповідає Володимир Тихий. – Знімають фільми на “цифру”, адже робота з плівкою коштує дорого. І хоча в проекті беруть участь поважні професіонали, він справді безбюджетний, бо всі вони працюють заради ідеї”.

Щодня сеанс розпочинається о 19.30. Вартість квитка – усього 10 гривень.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.7641 / 4.06MB / SQL:{query_count}