Найвпливовіша жінка – Джоан Роулінг

Перелік найвпливовіших жінок Великобританії, складений видавництвом “National Magazine Company”, очолила відома письменниця, авторка серії книг про Гаррі Поттера – Джоан Роулінг

Перелік найвпливовіших жінок Великобританії, складений видавництвом “National Magazine Company”, очолила відома письменниця, авторка серії книг про Гаррі Поттера – Джоан Роулінг. Експерти твердять, що перемога дісталася письменниці не лише за її літературний талант, а й за схильність до благодійності та прагнення до успіху.

Що цікаво, Роулінг обійшла в переліку колишню учасницю “Spice Girls” і дружину Девіда Бекгема Вікторію, а також королеву Єлизавету II  (царській особі відвели за впливовістю лише третє місце). Четверту позицію у рейтингу здобув голова правозахисної організації “Liberty” Шамі Чакрабарті. Замикає п’ятірку співачка Шеріл Коул. Також у десятку найвпливовіших жінок Великої Британії потрапили: дружина прем’єр-міністра країни Саманта Камерон (шосте місце), Кейт Мосс (восьме місце) і модельєр Вів’єн Вествуд (дев’яте місце).

Зауважимо, що перелік складали на підставі опитування редакторів журналів, які належать до “National Magazine Company”. А серед них британські версії “Cosmopolitain”, “Esquire”, “Harper’s Bazaar”, “Men’s Health” та інші.

До речі, не так давно Джоан Роулінг заявила, що готова продовжити історію про Гаррі Поттера та його друзів. Принаймні ще на дві книги. А уже цього листопада в прокат має вийти перша частина фільму “Гаррі Поттер і дари смерті”.

Ганка Пастушенко

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.7361 / 4.07MB / SQL:{query_count}