Антонич у бронзі

Пам’ятник Богданові-Ігорю Антоничу, який планують встановити у Львові, уособлюватиме переплетення трьох світів – світу тварин, рослин та людей

Пам’ятник Богданові-Ігорю Антоничу, який планують встановити у Львові, уособлюватиме переплетення трьох світів – світу тварин, рослин та людей. Журі конкурсу остаточно визначилось із найкращим проектом пам’ятника. Майбутній монумент відкриють на вулиці Городоцькій, 50, поряд із будинком, де колись мешкав поет. 

“Ми віддали перевагу нестандартному проекту. Постатей “у плащах” чи “в костюмі” у Львові дуже багато. Сам Богдан-Ігор Антонич був зовсім не стандартним, він не вписується в плеяду тодішніх майстрів літератури і навіть для сьогодення він є нестандартним. Дуже складно було про нього говорити в стандартному образі і в стандартних формах. Тому ми ухвалили рішення, що пам’ятник має бути подібним до Антонича – нестандартним, авангардним. Тим паче, ми плануємо встановити пам’ятник серед парку зі сторони Святоюрської гори, де є простір та зелень”, – розповів Василь Косів, заступник міського голови Львова з гуманітарних питань.

Алегорична постать Антонича постане на Святоюрській горі не раніше як наступного року. Скільки коштуватиме пам’ятник, наразі не відомо, адже поки не розроблена проектна документація.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4094 / 3.96MB / SQL:{query_count}