Виставка-ярмарок соціальних організацій

Минулої суботи у Львові, на площі Ринок, у рамках ІІІ Екуменічного соціального тижня відбулася виставка-ярмарок соціальних організацій, що діють у Львові та області

Минулої суботи у Львові, на площі Ринок, у рамках ІІІ Екуменічного соціального тижня відбулася виставка-ярмарок соціальних організацій, що діють у Львові та області. Львів’яни мали змогу довідатися про роботу близько 20 міських та обласних соціальних служб.

Серед них: спільнота взаємодії “Оселя”, благодійні фонди “Крила надії”, “Контакт”, львівський УТОС “Творчість сліпих”, Фонд святого Володимира, центр “Тавор”, майстерня “Оазис”, “Карітас Україна”, навчально-реабілітаційний центр “Джерело”, спільнота “Лярш-Ковчег” та ін.

Усі соціальні організації  представили виготовлені їхніми членами унікальні речі, які можна було отримати в подарунок за невелику пожертву. Принцеси з паперу, дерева із бісеру, намиста, картинки і дерев’яні ікони, ліплені свічки та ткані сумки – усе це вияв талантів неповносправних осіб. Діти зі синдромом Дауна, з глибокою чи помірною розумовою відсталістю, з іншими недугами завдяки різним соціальним організаціям можуть розкривати свої здібності, залучатися до життя суспільства.

Ольга Хворостовська
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.4719 / 4.05MB / SQL:{query_count}