Ярмарок по-львівськи

Від 14 до 17 жовтня у Палаці мистецтв триватиме виставка-ярмарок товаровиробників, де представлятимуть найкращі товари львівських підприємств, організована міською радою

Від 14 до 17 жовтня у Палаці мистецтв триватиме виставка-ярмарок товаровиробників, де представлятимуть найкращі товари львівських підприємств, організована міською радою. В асортименті ярмарку верхній чоловічий та жіночий одяг, костюми, дитяче вбрання, вишиванки, білизна, взуття, меблі, книги, канцтовари, продукти харчування, побутова техніка та електроніка, парфуми, музичні інструменти, галантерея.

Розпочнеться ярмарок лекцією-семінаром на тему “Ресторани європейського рівня для львів’ян та гостей міста” для представників ресторанного бізнесу в арт-вітальні Львівського палацу мистецтв, у суботу. Також цього дня тут відбудеться тренінг з маркетингу агенції розвитку підприємництва жінок та молоді, який організовує департамент економічної політики Львівської міської ради.

Під час ярмарку трива­тиме виставка конкурсних робіт дитячого малюнка “Купуй львівське!” учнів 1 – 4 класів шкіл Львова та виставка-продаж кулінарних, кондитерських виробів Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.5859 / 4.05MB / SQL:{query_count}