Гра зі смаком ванілі

У стінах Центру творчості дітей та юнацтва Галичини відбувся дебют аматорського театру “Ванільне небо”

У стінах Центру творчості дітей та юнацтва Галичини відбувся дебют аматорського театру “Ванільне небо”. Вистава-прем’єра під назвою “Купорос, отрута або ліки від божевілля” поставлена за мотивами роману Пауло Коельо “Вероніка вирішує померти”.

Режисер цієї постановки – актриса-аматор Євгенія Ольхова, яку, за її словами, з театром пов’язують велике бажання творити та любов до літератури. Усі, хто бажав увійти до акторського складу “Ванільного неба”, проходили кастинг, який проводили ще взимку цього року. Потрібно було неабияк проявити себе та показати акторські здібності: продекламувати твір за власним вибором, заспівати чи затанцювати. Опісля журі відбирало найталановитіших. З 30 охочих спробувати себе в акторстві залишилося  тільки 14, які, власне, й зіграли у дебютній виставі.

Усі актори “Ванільного неба” – аматори, і лише кілька з них мають певний акторський досвід. Проте це аж ніяк не стало на заваді молодим театралам втілити мрію в реальність.

“Я усвідомлюю, що аматорському театру дуже складно поставити таку виставу на належному рівні, а акторам, своєю чергою, зіграти доволі серйозні ролі. Та все ж ми за це взялися і глядач нас оцінить”, – розповіла Євгенія Ольхова.

І глядач таки оцінив. Чотири місяці наполегливої праці та регулярних репетицій дали свій результат. Зал був переповнений поціновувачами театрального мистецтва, при чому дуже різного віку. Після закінчення вистави всі аплодували стоячи і, здається, жоден з акторів не залишився без квітів.

За словами режисерки, вже восени глядачі зможуть побачити оновлену постановку цієї вистави.

Дзвенислава Басараб
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6440 / 4.06MB / SQL:{query_count}