Вона і її “Маркіза”

“Не знаю кому як, та мені, вперше почувши назву персональної виставки Ілони Муравйової, чомусь на думку прийшла “Анжеліка. Маркіза ангелів”

“Не знаю кому як, та мені, вперше почувши назву персональної виставки Ілони Муравйової, чомусь на думку прийшла “Анжеліка. Маркіза ангелів”, беззаперечно вродлива, часом замріяна і закохана, проте, зазвичай стрімка, рішуча і непереможна”, – написала в анотації до виставки, яка відкрилася у галереї “Сливка”, мистецтвознавець Ірина Сорокіна.

І продовжила: “Донедавна, один з улюблених сюжетів молодої львівської художниці між своїми називався “Принцеси”. Адже  в поєднанні з бузково-гламурними, фантазійними натюрмортами та пейзажами, ці милі романтичні дівчата викликали усмішку та захоплення у жінок й легке непорозуміння у чоловіків. Сьогодні, тема дещо загострилася й набула певного символізму”.

Інакше кажучи, випускниця Львівського коледжу декоративно-прикладного мистецтва 1999 року Ілона Муравйова, дозволяючи своїм героїням то поплавати у човні, то пограти у карти, то, відклавши книгу убік, помріяти на м’якому дивані, демонструє, що тяжіє як до деякої гламурності, так і до імпресіоністичних порухів пензля. Свого часу дебютувавши виставкою “Карамель” у Львівському палаці мистецтв, художниця не має наміру зупинятися. І на відміну від своїх “Маркіз”, не тільки мріє, а й на сповнення мрій багато працює. Принаймні уже незабаром вона візьме участь у міжнародному арт-ярмарку в Стамбулі.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.6030 / 4.06MB / SQL:{query_count}