Країна мрій

У Львові триває Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків “Моя найкраща країна”, який розпочався 1 червня

У Львові триває Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків “Моя найкраща країна”, який розпочався 1 червня. Маленькі жителі зі всієї України можуть надсилати малюнки для участі в ньому. Найголовніше  – за допомогою багатої уяви донести іншим своє бачення України або поки що не досконалі плани щодо її майбутнього.

Уже нині організатори конкурсу отримали понад 30 робіт з різних куточків України:  Дніпропетровська, Запоріжжя, Миколаєва, Богуслава. Маленькі мешканці Львова та області також активно беруть участь у конкурсі. Завершити проект планують складанням величезного пазла, який подали на реєстрацію в Книгу рекордів Гіннесса і Книгу рекордів України. Фінал планують провести в День незалежності України, 24 серпня, у Львові на площі Ринок. Учасникам спершу влаштують екскурсію містом Лева, а потім вручать подарунки, що будуть нагадувати їм про цікаві знайомства і гарно проведений час з однолітками.
До співпраці й участі у фіналі будуть запрошені відомі львівські й київські гурти.

 “Важливою місією нашої ініціативи ми вважаємо наведення комунікативних мостів дружби і порозуміння між дітьми різних регіонів України – від заходу до сходу, від півночі до півдня. Діти знайдуть нових друзів, нові враження, відкриють для себе красу кожної частини України. Дружба дітей зробить нашу країну міцною та успішною у недалекому майбутньому. Щоб любити свій край, потрібно його знати”, – розповів координатор проекту Юрій Смертига.

Надія Іваськевич

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3434 / 3.96MB / SQL:{query_count}