Європейське кіно у Львові

17 – 23 червня у Львові триватиме Фестиваль європейського кіно, що відбудеться у рамках Днів Європи в Україні.

17 – 23 червня у Львові триватиме Фестиваль європейського кіно, що відбудеться у рамках Днів Європи в Україні. Протягом фестивальних днів покажуть 22 стрічки, виробниками яких є Болгарія, Чехія, Данія, Німеччина, Ірландія, Греція, Іспанія, Франція, Італія, Литва, Люксембург, Угорщина, Нідерланди, Португалія, Румунія, Словенія, Фінляндія, Швеція, Великобританія, Словаччина, Туреччина, Україна.

Організатор фестивалю, компанія “Артхаус Трафік” повідомила, що  фільми програми рекомендовані безпосередньо посольствами країн-учасників проекту. А картини, представлені в кіноогляді, – володарі багатьох премій на міжнародних та національних кінофестивалях. Фестиваль презентує найповнішу картину сучасного кінематографа Європи.

“Кіно може захоплювати і шокувати, робити людей щасливішими, навчати, надихати. Кіно може змінити світогляд та спонукати діяти інакше. Крім того, кіно може найбільш повно передати традиції народу його історію та сучасність”, – наголосив  Жозе Мануел Пінту Тейшейра, посол Європейської комісії в Україні.

Усі фільми демонструватимуся з англійськими та українськими субтитрами. Покази відбудуться у Палаці мистецтв та кінотеатрі “Львів”. Вартість квитків – 5 – 10 грн. Докладніше про фільми – у найближчих числах “Пошти”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.8967 / 4.06MB / SQL:{query_count}