Гарячі теми зимової пори

Павло Табаков презентував новий альбом

Павло Табаков презентував новий альбом

Новий альбом під "гарячою" назвою "Ти підпалила рай" презентував наприкінці минулого морозного тижня популярний львівський співак, переможець телепроекту "Шанс" Павло Табаков.

Це вже третя за ліком робота в дискографії музиканта. Цікаво, що передноворічні релізи вже стали майже традицією: минулого року у цей же час співак презентував "Різдво для двох", а позаторік - дебютник "Тільки ти моя". Народний принцип "щорік то й прорік" Табаков, схоже, втілює в життя невипадково: ідея кожен творчий та календарний рік підсумовувати новим диском прийшла до музиканта ще під час гастролей Францією у складі різних колективів, коли сольна кар'єра тільки окреслювалася.

Цікаво, що й до нового альбому увійшли деякі пісні, написані кілька років тому, - як­от "Янголя" чи англомовна "I'll be with you". Сам виконавець стверджує, що загальний сумовитий настрій диска - не більше, ніж збіг обставин і нічого автобіографічного. Насправді ж, як видається, Павло Табаков залишається вірним панівній стилістиці "блу­соул" навіть тоді, коли намагається трохи поекспериментувати в інших напрямках. Наприклад, однойменному оупенеру "Ти підпалила рай" на слова Мар'яни Савки додали рокового настрою, а класичні пісні Володимира Івасюка "Народження дня" та "Шумить пшениця як Дунай" набули відповідно арт­рокового та фанкового звучання. Що, до слова, лише пішло їм на користь.

Цікаво, що на презентації нового альбому Павло Табаков познайомив запрошених і зі своїм "білим роялем" - оригінальний портативний електромузичний інструмент на замовлення співака виготовив львівський майстер Олександр Патієвич. Виконавець давно мріяв про фортепіано, що вміщалося б у легковому авто, супроводжуючи власника вдома та на гастролях.

А більше про новий альбом та його виконавця шанувальники зможуть дізнатися у переддень Старого Нового року, коли на сцені Національного драматичного театру ім.
М. Заньковецької у Львові відбудуться концерти співака під назвою "Переплетені долі".

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.8149 / 4.08MB / SQL:{query_count}