“Стейнвей” для академії

Відтепер новеньким "Стейнвеєм" пишатиметься не лише Львівська обласна філармонія, але й Національна музична академія ім. М.Лисенка. Направду королівський подарунок (середня вартість рояля, який справедливо вже понад півтора століття вважається найкращим у світі, коливається в межах 100 - 150 тисяч євро) зробив львівським піаністам народний депутат Борис Колесніков.

Відтепер новеньким "Стейнвеєм" пишатиметься не лише Львівська обласна філармонія, але й Національна музична академія ім. М.Лисенка. Направду королівський подарунок (середня вартість рояля, який справедливо вже понад півтора століття вважається найкращим у світі, коливається в межах 100 - 150 тисяч євро) зробив львівським піаністам народний депутат Борис Колесніков. Ініціатором та активним промотором стала його колега Ганна Герман, котру з львівською музичною академію поєднують давні родинні зв'язки: тут понад півстоліття пропрацювала мама її чоловіка, пані Стефанія. За словами ректора Львівської національної музичної академії Ігоря Пилатюка, свого часу Ганна Герман пообіцяла подарувати найстаршому в Україні музичному закладу те, що є справді цінним і необхідним. І от не минуло й року з часу обіцянки, як красень "Стейнвей" з'явився на сцені концертного залу академії.

Після урочистої презентації за участі добродійників та освячення інструмента відбувся невеликий "інавгураційний" концерт кращих молодих педагогів академії Етели Чуприк, Петра Довганя, Олега Рудницького, Йожефа Ерміня, Оксани Рапіти та Мирослава Драгана.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.3257 / 4.06MB / SQL:{query_count}