Великі друзі “Квартету Шимановського”

З 26 по 29 червня у Львові вперше відбудеться фестиваль камерної музики "Szyma­nowski-quartet та друзі".

З 26 по 29 червня у Львові вперше відбудеться фестиваль камерної музики "Szyma­nowski-quartet та друзі". Його ініціатором виступив альтист знаного "Квартету Шимановського" з Гамбурга, уродженець нашого міста Володимир Микитка. Цікаво, що родом з України й перша скрипка квартету, Андрій Бєлов. Заснований у Варшаві, ансамбль у останні роки є квартетом in residence Ганноверської музичної академії.

У Львові квартет вперше виступив на фестивалі "Контрасти" лише два роки тому. Виступ був настільки успішним, що музиканти вирішили зробити проведення в цьому місті концертів камерної музики традицією. Цю ідею вдалося реалізувати у фестивалі під робочою назвою "Музичне літо у Львові. Квартет Шимановського та друзі представляють" за підтримки управління культури й туризму ЛОДА, Львівської обласної філармонії та оператора мобільного зв'язку МТС.

Розпочнеться новий фестиваль сьогодні концертом, у якому, окрім "Szymanowski-quartet", візьмуть участь одна із кращих акордеоністок Європи Ельсбет Мозер зі Швейцарії, молодий піаніст Ігор Четуєв (Україна - Німеччина) та його славетний педагог, чиєю фортепіанною майстерністю вже кілька десятиліть не перестає захоплюватися світ Володимир Край­нєв. Ще один іменитий прия­тель гамбурзького ансамблю, віолончеліст Ніколас Альтштедт, виступатиме як у суботній джазовій (разом із квартетом Pure Desmond), так і академічній програмі закриття фестивалю в неділю.

"Я бажаю першому фестивалю успіху і створення нової традиції у місті, яке завжди належало до моїх улюблених. Сподіваюсь одного дня також опинитися серед учасників нового проекту", - написав у вітальному слові львівському фестивалю Гідон Кремер.

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.0337 / 4.07MB / SQL:{query_count}