До Коновальця на уродини

Забаву в рідному селі Євгена Коновальця проводять вже третій рік, і цього року вона містить у собі сплав одразу трьох свят: 117-ту річниця з дня народження провідника ОУН,  День молоді та свято Трійці.

Забаву в рідному селі Євгена Коновальця проводять вже третій рік, і цього року вона містить у собі сплав одразу трьох свят: 117-ту річниця з дня народження провідника ОУН,  День молоді та свято Трійці. Молодь, яка  на три дні воліє потрапити у світ історії, конкурсів та відпочинку на природі виїжджає саме до Зашкова. Цього року фестиваль наростили кількісно, першого року зібрали 2,5 тисячі людей, наступного - 5 , а тепер у наметове містечко планують поселити 10 тисяч.

Чому Коновалець?

"Євген Коновалець - це саме та постать, яка вбирає всі пози­тиви життя. Це перш за все - успішний українець! Успішний тому, що слава йшла попереду нього і його визнавали усі на світі. Але що дало цій людині успішність? Гляньмо у дитинство: хлопчик народився в родині інтелігентів, тато - вчитель, мама -успішний музикант. В їхню домівку часто приходить братство тарасів­ців... Коновальця виховували в патріотичному дусі, який ми прагнемо відродити..." - аргументує начальник управління у справах сім'ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації Андрій Корнат.

Що? Де? Коли?

Збільшується також і час проведення фестивалю: від одного до трьох днів. Кіль­кість конкурсних забав згущується  після полудня. Хоча є й ранкові родзинки: піший перехід від Львова до рідного села Коновальця - Зашкова. Цьогоріч з'явилися такі соціальні проекти, як конкурс-презентація соціальних проектів молодіжних громадських організацій. Минулоріч це була презентація лише організацій, а тепер кожен з них презентує в додачу ще й свій проект. Юні винахідники подають плани своїх проектів на фінансування, а органи виконавчої влади та спонсори підтримують їх. З'явився також завершальний етап цього конкурсу - презентація проекту на сцені.

 Також наростили творчу частину: перший день відбувається під гаслом "Струни серця", адже протягом дня зі сцени лунатимуть пісні та співані поезії Всеукраїнського пісенного фестивалю"Срібна підкова". Фестиваль охопив 18 областей України. Це ті, що встигли зареєструватися, ще частина приєднається в день проведення. До того ж долучаться представники діаспори з усього світу, цього року організатори сподіваються на візити з Австралії, Канади, Бразилії та Польщі.

Усі, хто має хист до малювання, хоча б мазком зможуть допомогти розмалювати великий потрет Коновальця, який пізніше демонструватимуть на сцені.

На прощання всім учасникам  заспівають "Гайдамаки" біля розпаленої ватри.

Гуртом і батька...

Індивідуалізм на теренах табору не заохочується і потрапити на фестиваль можна тільки у колективі. Так забава прагне виплекати дух єднання, закласти основу, яка б повертала людей до коріння."В основі всього - дух родини! - наголошує Андрій Корнат. - Скористатися усіма благами містечка (туалет, харчування, вода та умивальники) зможуть лише ті, хто долучиться до організацій. У списку учасників є представники з різних молодіжних організацій ВНЗ, профтехосвіти, районів, областей і навіть діаспори.

У таборі є свої правила: бій курінню та алкоголю. До спиртного долучатися зась!

Мовою цифр

130 учасників з 18 областей зареєструвалися на пісенний конкурс.

400 тис. гривень виділило управління сім'ї та молоді ЛОДА для реалізації проектів учасників.

Представники діаспори з 25 держав запрошені на фестиваль.

100 тисяч людей і Президента прагнуть побачити організатори на ювілейному "Зашкові" у 2011 році.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.9531 / 4.09MB / SQL:{query_count}