Прощання з музичним літом у Митрополичих садах

«Піккардійська терція», Грегорі Бойд і симфонічний оркестр під керівництвом народного артиста України Богдана Мочурада закриватимуть серію концертів до 30-річчя незалежності України

Ось і вересень настав. Події відсвяткували, відпустки закінчилися, час братися до роботи… Але BigShow Agency дарує нам можливість ще кілька днів насолодитися літом – якщо не календарним, то принаймні музичним.
Отож 3, 4 і 5 вересня львів’ян і гостей міста запрошують на останні три концерти проєкту «Україна 30» – унікальної серії подій до 30-річчя незалежності України, які розкривають усю різномастість форм і жанрів музичної душі України – від етнічної музики до класики.


У п’ятницю, 3 вересня, о 19.00 тут виступить «Піккардійська терція». Від початку 2021 року «піккардійці» концертували містами України з меседжем «Карантин – явище тимчасове, а музика – вічна». І хоч виступи їхні відбувалися за 50-відсоткового заповнення залів, це давало шанс побачитися з публікою, яка так скучила за живим спілкуванням і подіями. І ось зовсім недавно і співаки, і їхні прихильники дочекалися можливості зустрічатися так, як раніше. А це для «терції» завжди було і є дуже цінним!
В унікальній локації – Митрополичих садах на Святоюрській горі – колектив представить концертну програму «Сад ангельських пісень», яка поєднала в собі кращі композиції, створені за майже 29 років творчості (День народження формації – 24 вересня): «Старенький трамвай», «Пустельник», «Берег ріки», «Шаляла»…
«Останнім часом нам дуже бракувало живих зустрічей! За понад рік «турбулентних» умов ми дуже скучили за Львовом та львів’янами. Тому кожна нагода побачитися наживо зі слухачами, та ще й у рідному місті, безцінна. Тим паче у нашому віці, коли кожен новий рік на сцені – не просто досягнення, а велика радість, – каже художній керівник «Піккардійської терції» Володимир Якимець. – Окрім хітів, на концерті в Митрополичих садах пригадаємо наші перші кроки на сцені. Ви почуєте народні пісні «Туман яром» та «Горіла сосна». Презентуємо іще не видане – «Наче зграї птиць» Володимира Івасюка і «Львів» Лесика Дацюка, а також те, що не так часто виконуємо, зокрема «Сядеш у поїзд», «Очі відьми»... Одне слово, постараємося створити справжній «Сад ангельських пісень».
А вже наступного року «Піккардійська терція» святкуватиме свій ювілей – 30-річчя. З цієї нагоди вокальна формація готує не один музичний сюрприз – стежте за новинами.
Квитки на концерт доступні онлайн на: bigshow.ua/events/pikkardiiska-tercija/


У суботу, 4 вересня, о 19.00 у виконанні симфонічного оркестру прозвучить програма «Світові хіти». Кращі твори ХХ та ХХІ століття улюблених виконавців у власній інтерпретації представить оркестр під керівництвом народного артиста України Богдана Мочурада. Цього вечора ви почуєте хіти Michael Jackson, Paul McCartney, Whitney Houston, Christina Aguilera, Aerosmith, Sting, Michael Buble, Gloria Gaynor, Adele, Queen, The Beatles, Celine Dion та інших світових зірок. Спеціальною гостею вечора стане Ксенія Царенко, вестиме подію Олег Пригода.
На вас чекає поєднання музичних експериментів, нових неординарних прочитань культових хітів, яскраве шоу, приголомшливі вокалісти і вихор емоцій. Дозвольте собі на кілька годин поринути в інший світ, у якому поєдналися легендарні мелодії у виконанні кращих тенорів і оркестру та атмосфера сакрального місця з вражаючим краєвидом на історичну частину Львова. І все це під спів пташок та захід сонця… Музика, легке вино і аромати ще літнього саду подарують вам справді чарівний вечір, який захочеться згадувати довго. 
Квитки на подію можна придбати за посиланням: bigshow.ua/events/svitovi-hiti-u-vikonanni-orkestru/

І завершиться музичний сезон у Митрополичих садах концертом Грегорі Бойда. У неділю, 5 вересня, о 19.00 американський джазмен представить на розсуд публіки програму «Джаз з Нового Орлеану». Грегорі Бойд – вокаліст, який виконує авторські хіти, написані в кращих традиціях афроамериканського джазу, фанку, блюзу та соулу, і класику американського джазу. Його голос підкорює глядача з першої ноти харизмою Кеба Келовея, душевністю Ела Гріна і мелодійністю Джиммі Хендрікса. Його концерти – це в першу чергу живе спілкування з глядачами, запрошення кожного з них стати співавтором його музики і проспівати душевні пісні всім залом. Щира, пряна і тягуча виконавська манера, віртуозна вокальна техніка і неосяжна харизма – все це про нього. 
Разом із найяскравішими музикантами джазової сцени Східної Європи, лідерами проєкту Shockolad Ігорем Гнидиним і Анастасією Литвинюк, незмінним басистом Андрієм Коханом і спеціально запрошеним до цього проєкту молодим та амбітним імпровізатором Тарасом Кушніруком Грегорі Бойд зіграє спеціальну програму джазових стандартів і авторських грувових пісень.
Квитки шукайте на: bigshow.ua/events/jazz-z-novoho-orleanu/
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4258 / 4MB / SQL:{query_count}