Підтримаймо свого на «Голосі»!

Цієї неділі в телеефірі представлять другу частину нокаутів вокального шоу, в яких боротиметься і львівський лірник Гордій Старух

Цієї неділі, 4 квітня, з 21.00 у ефір вийде другий випуск оновлених нокаутів 11 вокального шоу «Голос країни. Перезавантаження». Цього сезону творці шоу додали чимало нововведень і правил, які змушують глядачів як понервувати, так і спробувати вплинути на ситуацію. Для прикладу, на етапі нокаутів, переможці яких увійдуть до чвертьфіналу, тренери можуть відправити додому будь-якого учасника незалежно від того, яке крісло він зайняв – перше чи лише четверте.
Поруч із наставниками з’явилися зіркові радники, які допомагають тренерам зробити правильний вибір і зрозуміти, хто пройде до чвертьфіналу. У Олега Винника радником був Іван Дорн, у MONATIK – Юлія Саніна з гурту Hardkiss. Радницею DOROFEEVA стала виконавиця хіп-хоп Alyona Alyona, Тіні Кароль підказки даватиме екстренер «Голосу країни» Dan Balan.
А ще після останніх нокаутів глядачі шоу відіграють свою важливу роль – стануть п’ятим тренером, проголосують та разом оберуть тих учасників, яких хочуть повернути в шоу. Зрештою, учасникам, окрім власне перемоги, є за що змагатися, адже переможець цього шоу отримає квартиру в одному зі столичних житлових комплексів і можливість виступати на музичному фестивалі.
Але до фіналу ще далеко, тож краще повернутися до реальних справ. Цієї неділі на нокаутах боротимуться учасники команд Наді Дорофєєвої та Тіни Кароль. І саме в команді першої тренерки є наша людина – львівський лірник Гордій Старух. Варто нагадати, що свої таланти музиканта-інструменталіста і аранжувальника Гордій уже вкотре проявив на батлах 14 березня, поєднавши хіт Creep гурту Radiohead із українською народною піснею «Куделиця». Музикант не просто переміг на цьому етапі, але й переграв давню подругу дитинства Наді Дорофєєвої Катю Субботову. Тоді львів’янин категорично відмовився від пропозиції створити дует із суперницею, і їхній тренерці довелося обрати Гордія, якого вже хотіли «вкрасти» інші тренери.
Яким буде черговий виступ лірника? Звичайно, усіх секретів до ефіру вам ніхто не розкриє, але… Гордій натякнув, що має на вибір кілька пісень – «ліричних і двіжових». А з анонсу недільного шоу зрозуміло, що боротися музикант таки вирішив серйозно і що його вибуховий виступ базуватиметься точно не на ліричній композиції. Зате без української пісні не обійдеться і цей вихід Гордія на сцену. Тож тримаймо кулаки за свого – Гордій нас ще не раз здивує!
Хто із учасників уже пройшов до наступного етапу і виступатиме в прямих ефірах? У команді Олега Винника Богдан Муха забезпечив собі перемогу в нокдаунах завдяки хіту Макса Фадєєва «Танцы на стеклах», Галина Куришко – завдяки пісні Yuko «Галина Гуляла», Діляра Дідаркізі пробралась у чвертьфінал із композицією «Ноченька» Тіни Кароль, а Сергій Нейчев пробився із класикою – Giamaica від Robertino Loreti.
MONATIK іде у чвертьфінал із Тьомою Паучеком, який вразив сучасним виконанням пісні «Розпрягайте, хлопці, коней», Володимиром Хоменком, котрий заспівав Pray від Sam Smith, і Сашею Табом, який здивував хітом Sun Is Shining Bob Marley, а також учасниця KOLA – вона пройшла далі завдяки треку «Бумбоксу», Pianoбой і Джамали «Злива».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2314 / 3.98MB / SQL:{query_count}