«Фокус на Людкевича»

Під такою назвою сьогодні, 1 квітня, у Львові стартує онлайн-проєкт

Львівський органний зал разом із Галицьким музичним товариством і Collegium Managment запрошують долучитися до унікального онлайн-проєкту «Фокус на Людкевича». Він пропонує на чотири дні цілковито поринути в творчість одного з найвідоміших українських композиторів. У програмі події світові прем’єри фортепіанних концертів, фільми, а також теплі розмови про музику за келихом вина. Стати частиною великого дійства можна буде по 4 квітня на сторінках Львівського органного залу у Facebook та на YouTube-каналі Collegium Managment.
Постать Станіслава Людкевича вражає своєю неординарністю. Композитор, диригент, музикознавець, фольклорист, педагог, автор геніальних симфонічних полотен і неперевершених камерних творів прожив рівно сто років. Про це та багато іншого у вас буде нагода почути 1 квітня о 19.00 під час «Вечора за келихом вина і розмовами про музику у Zoom». Одразу після цього, о 20.00, відбудеться спільний перегляд фільму «У пошуках Людкевича» про роботу над віднайденими партитурами ранніх фортепіанних концертів композитора.
2 квітня о 19.00 Тарас Демко, Іван Остапович, Марта Кузій та Андрій Макаревич розкажуть про Станіслава Людкевича та його віднайдені фортепіанні концерти, зокрема про Концерт для фортепіано з оркестром ре мінор, світова прем’єра якого відбулася в грудні минулого року у стінах Львівського органного залу. А о 20.00 ви матимете нагоду насолодитися його записом у виконанні Марти Кузій та Ukrainian Festival Orchestra.
3 квітня о 19.00 поціновувачів музики запрошують послухати «Солоспіви Людкевича» у виконанні Софії Соловій (сопрано) та Юлії Маківничук (фортепіано), о 20.00 прозвучать ексклюзивні записи спогадів відомих людей про постать митця, а о 21.00 – Концерт для скрипки з оркестром ля мажор у виконанні Адріана Боднара і Ukrainian Festival Orchestra та Івана Остаповича.
В останній день онлайн-марафону, 4 квітня, о 19.00 піаніст Андрій Макаревич виконає ще один віднайдений Концерт для фортепіано з оркестром, написаний Станіславом Людкевичем у полоні в Перовську (Казахстан) під час Першої світової війни. І завершиться проєкт о 20.00 традиційними подяками від організаторів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2659 / 3.96MB / SQL:{query_count}