Фільм тижня: «11 дітей з Моршина»

23 січня, у суботу о 13.50 і 24 січня, у неділю о 09.35 на телеканалі ТЕТ дивіться українську комедію для дітей і дорослих від Аркадія Непиталюка

Український комедійний детектив «11 дітей з Моршина» за власним сценарієм зняв режисер Аркадій Непиталюк («Припутні»). Головні герої кінострічки – діти, тож перед початком зйомок перед творчою групою постало питання пошуку молодих талантів. Про кастинг оголосили у мережі і провели його у кілька етапів. Потрібно було знайти 11 юних акторів віком від 6 до 15 років. Одну з дорослих ролей виконує Гарік Корогородський – столичний бізнесмен, письменник, блогер та меценат, засновник благодійного фонду «Життєлюб», що займається дозвіллям пенсіонерів у Києві. Продюсувати проєкт взявся Сергій Лавренюк («Dzidzio Контрабас»).
Всім відомо, що Моршин був заснований на місці падіння метеорита, який багатий на рідкісний метал – осмій. В бажанні заробити легкі гроші, працівниця Сніжана вирішує обдурити всіх і заволодіти коштовним об’єктом. Все б нічого, якби на її шляху не з’явилися 11 дітей з Моршина. Згуртувавшись в єдине ціле заради єдиної мети, вони розпочинають боротьбу з несправедливістю. Чим закінчаться пригоди і чи вдасться Сніжані реалізувати задумане, дивіться у кіно.
Акторка Олена Лавренюк розповідає про свою роботу у цьому проєкті таке: «У фільмі я граю головну злодійку – таку собі «Снігову Королеву». Проте я чудово розуміла, що це в першу чергу комедія і що потрібно знайти міру гротеску для свого персонажа. Рада, що працювала з Аркадієм Непиталюком – цьому режисерові можна довіритися. У кадрі з дітьми до цього проєкту я ще не працювала, тому для мене це був ще один цікавий досвід».
А от Сергій Бабкін опинився в команді фільму неочікувано. Актор і тренер-переможець 8-го сезону «Голосу країни» давно хотів повернутися до зйомок у повнометражних фільмах, та все не виходило. Цього ж разу він просто привів дітей на кастинг, а в результаті сам опинився серед акторів комедії. «Це був незабутній досвід, а з такою знімальною командою – було дуже весело», – каже Сергій Бабкін.
Продюсер комедії Сергій Лавренюк зауважує: «Мені приємно, що Сергій жодної миті не сумнівався і вирішив зніматися у нашому фільмі. Його роль була неочікуваною не тільки для його фанів, а й для нього самого».

«11 дітей з Моршина». Жанр: комедія, пригоди. 2018 рік. Країна-виробник: Україна. Кінокомпанія-виробник: Solar Media Entertainment, Tretyakoff Production. Дистриб'ютор: UFD.
Режисер: Аркадій Непиталюк. Продюсер: Сергій Лавренюк. Сценарій: Аркадій Непиталюк, Іван Тімшин, Андрій Негрескул. Оператор: Дмитро Юріков. У ролях: Ада Роговцева, Володимир Горянський, Олена Лавренюк, Олександр Піскунов, Людмила Єфименко, Віталіна Біблів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4046 / 3.98MB / SQL:{query_count}