Мистецькі артефакти зими

Артгалерея «Зелена канапа» запрошує на щорічну Різдвяну виставку

Із 15 грудня до 10 січня в артгалереї «Зелена канапа» (вул. Вірменська, 7) експонуватимуть щорічну Різдвяну виставку. Традиції проводити різдвяні виставки у цьому мистецькому просторі вже 14 років.
Цю подію дуже люблять і дуже на неї чекають відвідувачі. Через те, що до участі в ній долучається щораз більше митців (у 2018 році їх було аж 53), ця виставка завжди ярмарково насичена, з вираженими розкошами такого важливого для відчуття свята різноманіття.
За час існування щорічної Різдвяної виставки у ній взяли участь більш ніж 130 художників зі всієї України та з-за кордону. Цього разу до неї долучилося 49 авторів переважно зі Львова, а також із Ужгорода та Луцька. Митці представили свої роботи в живописі, графіці, склі, кераміці, скульптурі, авторській ляльці, дереві, левкасі.
Цього року ви також зможете відчитати в роботах, що ввійшли до експозиції, традиційні та несподівані алюзії на тему святкового духу зимових днів і святкових традицій. Різдвяну виставку просто не можна пропустити, адже вона дарує чарівне і знайоме з дитинства відчуття свята! А в ці непрості для нас усіх часи його так бракує, хоча воно особливо потрібне.
Різдвяна виставка відкрита для вільного відвідування з 12.00 до 19.00 щодня, окрім понеділків, та 31 грудня, 1 і 7 січня. Якщо ви вподобаєте одну чи декілька робіт із експозиції, то зможете придбати їх для своєї колекції чи на подарунок просто в галереї.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
16.0251 / 4.14MB / SQL:{query_count}