Навіть підлітки повірять у магію свят

Видавництво Старого Лева запрошує містян на презентацію збірки оповідань «Коли сніг пахне мандаринками»

Видавництво Старого Лева, яке днями відсвяткувало 19-річчя, запрошує дітей, їхніх батьків та всіх охочих на зимову розмову «Коли сніг пахне мандаринками», яка подарує гостям трохи святкового настрою. 21 грудня о 18.00 у львівській книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Галицька, 17) відбудеться презентація збірки оповідань «Коли сніг пахне мандаринками» за участі авторок Мар’яни Савки, Марії Титаренко, Марти Ліпшої, Анни Сидор. Модеруватиме захід упорядниця книжки Наталка Малетич. Нагадаємо, що «Львівська Пошта» пропонує цю збірку в добірці видавничих прем’єр, які стануть чудовими подарунками до свята Миколая і новорічно-різдвяних свят для дітей і дорослих (докладніше про неї можна дізнатися тут).
Навіть коли сніг, різдвяний настрій і дива десь забарилися, треба вірити, що зима буде особливою, замовляти подарунки, готувати сюрпризи і, звісно, читати добрі історії та смакувати мандаринками. У затишній атмосфері авторки розкажуть про роботу над своїми зимовими оповіданнями для збірника та як створювати влітку «снігові» тексти.
Герої оповідань сучасних українських письменниць і письменників, що ввійшли до цієї книжки, є підлітками. Іноді у святкову пору вони втрапляють у халепи чи переживають дивні пригоди, часом отримують несподівані дари або сумують через болісні втрати і не розуміють, як увімкнути кнопку «радість» на замовлення. Але врешті-решт найважливіше для кожного з них – зустріти Новий рік та Різдво з найближчими. І в цьому справжня святкова магія.
Вхід на подію вільний, але через карантинні вимоги організатори просять про попередню реєстрацію за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.1902 / 4.06MB / SQL:{query_count}