«Кришталеві візерунки» замість «галубих огоньков»

Відомі львівські та українські музиканти створили великий пісенний проєкт на різдвяно-новорічну тематику

Українські митці презентували масштабний святково-пісенний проєкт «Кришталеві візерунки». Спеціально для нього вони створили майже два десятки нових авторських пісень на різдвяно-новорічну тематику.
«2020-ий був роком глобальних потрясінь та випробувань. Проте його завершення хочеться відзначити на позитивній ноті, – розповідають ініціатори проєкту, творчий колектив музичної спільноти та YouTube-каналу MVUA. – Саме тому музиканти, художники, волонтери та небайдужі громадяни об’єднали зусилля, аби подарувати українцям святковий настрій і нові різдвяно-новорічні пісні».
Головна мета «Кришталевих візерунків» – стимулювати митців активніше створювати новий український різдвяно-новорічний контент.
«Певно, у кожного є різдвяна чи новорічна композиція, яка асоціюється із запахом цитрусових, морозною свіжістю сонячного ранку, теплим затишком родинної оселі, мерехтінням ялинкових вогників або ж із запальною вечіркою у колі друзів. У кожного покоління – свої пісні, – наголошують ініціатори створення «Кришталевих візерунків». – Нам би хотілося, аби у сучасників і нащадків ці свята асоціювалися виключно із якісною музикою. Без усього цього примітивно-вульгарного мотлоху, «галубих огоньков» і «старих пєсєн о главном».
Музичні твори для проєкту створили музиканти зі всієї України. Жанрова палітра пісень теж вражає: від інді-треків – до сучасної класики, від любовної лірики – до актуальної електроніки, від романтичних балад – до напівжартівливого софт-року та панку.
Варто зауважити, що проєкт некомерційний. Умовами участі у ньому були: авторська пісня, яка не мала раніше студійного запису, українська мова виконання та чітка громадянська позиція музикантів.
«Фінансування студійного запису пісень взяли на себе кілька небайдужих громадян, які зацікавлені у появі якнайбільшої кількості якісного україномовного контенту. При цьому усі авторські та майнові права на аудіотвори лишаються за музикантами. Приємно, що незважаючи на можливість фінансування запису лише десяти композицій, до проєкту забажала приєднатися велика кількість музикантів. Саме завдяки ним цьогорічна збірка «Кришталевих візерунків» стане чудовим різдвяно-новорічним подарунком усім спраглим за якісною музикою!», – резюмують творці проєкту.

Повний перелік музикантів та їхніх пісень, представлених у «Кришталевих візерунках»:
Оксана Муха «Колискова»
«Шосте Чуття» «Новорічний бум»
«квіткіс & Ульмо Три» «Різдво»
Женя і Катя «Різдвяна ніч»
Макс Пташник & morphom «Всратий 2020»
«Кімната Гретхен» «Дива стане на всіх»
Поль Манондіз «Я хочу»
Соломія Чубай «Світло Різдва»
Маргарита Рагуліна «Я буду вдома на Різдво»

Увесь плейлист «Кришталевих візерунків» на YouTube доступний за цим посиланням
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.6094 / 4.08MB / SQL:{query_count}