Павло Табаков запрошує на «Фабрику Санти»

20 грудня у Львові він разом із виконавцями свої мистецької школи представить мюзикл для всієї родини

Павло Табаков та артисти його Творчої школи до Новорічно-Різдвяних свят підготували благодійний шоу-мюзикл «Фабрика Санти». Ця постановка уже два роки поспіль збирає аншлаги в Київському театрі опери. Минулого року для львів’ян було організовано три покази. Цьогоріч виставу для усієї родини з дотриманням усіх карантиних вимог вдасться показати у клубі «Малевич» тільки 20 грудня - о 16.00 та о 19.30. Причому на першому показі юні артисти виступатимуть для сиріт, дітей з особливими потребами та родин бійців АТО – загалом це близько 300 дітей зі Львова та області.

Благодійні вистави стали уже традиційними для артистів Творчої школи Павла Табакова. Роль помічників Санти – їхнє друге покликаня. Цього року діти-глядачі не просто побачать шоу, а пройдуть посвяту в помічники Санти, адже «У Миколая, Санти немає інакших рук, окрім наших».
Автором мюзиклу є композитор, співак, переможець «Голосу країни-2» Павло Табаков. Постановка об'єднує 32 музичні номери, живе звучання найкращих голосів Творчої школи Табакова, мультимедійні екрани, спецефекти, яскраві костюми. Спеціальним гостем свята стане сам автор – Tabakov.
Казка живе доти, доки є люди, які творять її для інших. Допомагають цього року артистам Творчої школи у підготовці подарунків благодійники Олександр Бережанський та Ольга Новосад, а в організації свята – компанії Каміком, Кайлас-К, Impulsis таThundermarkGames.
Квитки на події можна придбати за посиланнями: gastroli.ua/events/fabrika-santi-20-12-16-00 і gastroli.ua/events/fabrika-santi-20-12-19-30

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.5489 / 4.06MB / SQL:{query_count}