«Гуцулка Ксеня» їде до Львова!

Мюзикл лауреата Шевченківської премії Ростислава Держипільського покажуть 25 грудня у Львівській опері

Саме на католицьке Різдво, 25 грудня, о 15.00 та о 19.30 гостей чекають у Львівському театрі опери та балету ім. С. Крушельницької на показах мюзиклу-сенсації «Гуцулка Ксеня».
Народжена у Івано-Франківську під керівництвом колективу народного артиста України, лауреата Шевченківської премії Ростислава Держипільського вистава одержала чимало відгуків і стала хітом. Підтвердження цього – 25 аншлагів поспіль і фантастична любов публіки, яка подалася до Івана-Франківська з усієї України.
І ось тепер «Гуцулка Ксеня» їде до Львова! Під час дійства звучатиме музика легендарного українського композитора Ярослава Барнича в сучасному аранжуванні, написаному головним диригентом Франківського драмтеатру Богданом Ткачуком. Оркестр із 20 чудових музикантів упродовж дійства під його орудою постійно перебуває на сцені, створюючи живий атмосферний супровід сцен та пісень із вистави.
Сюжет такий же легкий та цікавий, як і музика мюзиклу. До Ворохти зі США прибувають українські емігранти, аби знайти молодому хлопцеві наречену в Карпатах. Батько заповідав йому мільйон доларів, але отримати гроші він зможе лише тоді, коли знайде на історичній батьківщині «свідому українку» і одружиться з нею.
Мюзикл унікальний тим, що в ньому беруть участь аж 30 акторів. Танцювальні номери з елементами сучасної хореографії зберігають автентичний український лейтмотив. Серед костюмів можна побачити унікальну колекцію гуцульських гунь Руслани Гончарук. Родзинкою сценічного рішення є лазерне шоу від команди Show Service, яке створює неймовірні ефекти як на сцені, так і в залі.
Шоу відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм! Глядачі можуть зайняти лише 50% місць, тож поспішіть придбати квитки тут: bigshow.ua/events/hutsulka-ksenia-15-00/ і тут: bigshow.ua/events/hutsulka-ksenia-19-30/
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4251 / 3.97MB / SQL:{query_count}