Карантин навіть в кіно

Львів'ян запрошують на безкоштовний показ фільмів і дискусію

У понеділок 16 листопада о 19.00 в кінопалаці «Копернік» гостей чекають на показі короткометражних фільмів режисерів Романа Бордуна, Яреми Малащука та Жанни Озірної, які були створені у 2020 році як відповідь на пандемійну реальність.
Впродовж більш ніж півроку карантину ми пережили безліч змін та емоційних викликів. Ми неодноразово переоцінювали власне ставлення до подій навколо та постійно пристосовувались до нових умов, які то посилюють, то ж навпаки послаблюють обмеження в щоденному житті. Важливим інструментом в цій адаптації стали технології і їхня нібито невидима інфраструктура, яка дозволяє викривлювати та змінювати матеріальний простір. З одного боку, вона здатна компенсувати фізичні обмеження пов’язані з перебуванням чи пересуванням у просторі і відтак дарувати умовну свободу, натомість з іншої ж сторони - інфраструктура є знаряддям влади над особою.
Після перегляду відбудеться дискусія про роль та значення технологій та інфраструктури під час пандемії та карантинних обмежень, яку разом з авторами фільмів проведуть дослідник медіа і технологій Тарас Назарук, cоціологиня Наталія Отріщенко та історик Богдан Шумилович.
У програмі показу представлені фільми Noli me tangere Яреми Малащука, Living in times of coronavirus Жанни Озірної та «Сила і правда» Романа Бордуна. Фільм Noli me tangere став результатом співпраці Центру міської історії, кінокомпанії RADAR та режисера Яреми Малащука в межах проекту відеодокументації Львова під час карантину «Тіло міста і тіло в місті: документація стосунків під час пандемії COVID-19». Проєкт був підтриманий програмою «Фокус на культуру» Львівської міської ради.
Організаторами події є Центр міської історії та RADAR.
Центр міської історії поєднує академічні дослідження в сфері міських студій і формати публічної й цифрової історії для ширшої аудиторії. Міждисциплінарна команда Центру втілює дослідницькі проекти, цифровий архів, виставки, освітні програми.
RADAR – львівська компанія-кіновиробник, яка працює над створенням локальної кіномови та розвитком місцевих талантів, їхнім представленням на національному та міжнародному рівнях.
Фільм Noli me tangere став результатом співпраці Центру міської історії, кінокомпанії RADAR та режисера Яреми Малащука в межах проекту відеодокументації Львова під час карантину "Тіло міста і тіло в місті: документація стосунків під час пандемії COVID-19". Проект був підтриманий програмою "Фокус на культуру" Львівської міської ради.
Вхід на подію вільний за умови обов’язкової реєстрації: https://bit.ly/2020-11-16
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7223 / 4.06MB / SQL:{query_count}