«Ляпіс 98» дасть концерт у Львові

Сергій Міхалок з командою запрошують у Malevich Concert Arena

Вже 19 листопада о 19.00 у Malevich Concert Arena відбудеться концерт гурту «Ляпіс 98». На концерті шанувальники гурту зможуть почути усі хіти 90-х і початку 2000-х. Тому організатори запрошують усіх до Malevich Concert Arena на вибуховий̆ концерт.
«Усі хіти 90-х і початку 2000-х – за один божевільний вечір! Таке не пропускають. За зайвий квиток на подію такого штибу дехто, подейкують, готовий віддати останнє. Ми ж пропонуємо замовити квитки без непотрібних жертв та за кращою ціною – вже сьогодні!», –  зазначають організатори. 
Як відомо, Ляпіс 98 – проект Сергія Михалка. Музиканти виконують старі хіти панк-рок-гурту «Ляпіс Трубецкой» 1990-х і початку 2000-х років.
Захід відбудеться з дотриманням карантинних вимог.  Квитки можна придбати тут: concert.ua/uk/booking/ljapis-lviv/
Організатор концерту та засновник концертної̈ організації Promotions Юргіс Вишневський розповів нам про роботу з Сергієм Міхалком, те, чого чекати від львівського концерту і де ще виступить проєкт.
– Ви як організатор вже не вперше працюєте з гуртом. Скільки уже було проведено концертів?
– Вже зараз точну цифру не згадати, адже за час співпраці було організовано багато як точкових, так і турових подій по західній Україні, це однозначно десятки та десятки потужних концертів.
– Чим запам'яталися концерти?
– Кожен виступ – унікальний. Власне, це одна з причин, чому концерти завжди збирають повні зали глядачів. Окрім музики це завжди спілкування, історії та імпровізація на сцені. Тим більше – не так багато артистів викладаються перед слухачем 2.5-3 години на повну!
– Чим саме Вам імпонує ця група?
– Живий той, хто постійно змінюється. Не знаю жодного артиста, який в тому плані живіший за Сергія Міхалка та його команду.
– Коли відбувся і як пройшов останній концерт гурту у Львові?
– Минулого року, 15 червня, ми зібрали понад 1700 чоловік на великий Open AIR концерт у !FESTrepublic. Це була наймасовіша подія у Львові на локації в той період.
– Чого шанувальникам очікувати 19 листопада? чи є якісь обмеження у зв'язку з карантином?
– Таких концертів «Ляпісів» Львів ще не бачив. У клубі «Малевич» буде відсутня звична всім фан-зона. В продажу є тільки сидячі квитки, а на місці фан-зони буде розміщено «театральний партер». Всі норми карантину буде дотримано. Але це не означає, що під пісні «Ляпіс 98» можна буде всидіти на місці!
– Де ще, окрім Львова, відбудуться концерти?
– Після Львова ми вирушаємо в Івано-Франківськ та Хмельницький. Планувалось набагато більше міст, але, нажаль, через зрозумілі всім причини не в усіх містах є змога провести дійсно БЕЗПЕЧНИЙ концерт. Тож чекаємо всіх у Львові 19-го листопада на безпечному та унікальному заході.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4262 / 3.97MB / SQL:{query_count}