Забави для дітей, смачна кава для дорослих

Щосуботи Видавництво Старого Лева запрошує львів’ян у книгарню-кав’ярню на тематичні майстер-класи

Щосуботи Старий Лев забавляє дітей у львівській книгарні-кав’ярні (вул. Галицька, 17). Маленькі читачі тут можуть познайомитися із книжковими жителями, письменниками, побавитись, помайструвати і трішки побешкетувати. А поки діти слухають казкові історії та роблять персонажів у різноманітних техніках, батьки і дідусі з бабусями отримують трохи часу, аби посмакувати кавою, какао і добрими книжками. Приходьте і ви, тільки обов’язково зареєструйтеся, кількість місць обмежена. Зареєструватись можна на starylev.com.ua або за номером телефону 0931401142.
Цього тижня, 7 листопада з 13.00 до 14.00 у книгарні триватиме «Пластилінова математика» – майстер-клас за книжкою Крістін Рушіфте «Рахують усі» для дітей 4-8 років. Це віммельбух, де дитина може рахувати людей, спостерігати за ними, відчувати разом із ними і бачити, як переплітаються їхні історії. Тут знайдеться чимало великих і маленьких секретиків для тих, хто допитливий і має гостре око.
14 листопада о 13.00 долучайтесь до «Морських пригод» – майстер-класу за книжкою Ізабель Томас «Маленькі історії Великих Людей. Фернан Магеллан» для дітей 6-10 років. Ця захоплива книжка розповідає історію одного з найвизначніших і найсміливіших мандрівників та знайомить із фактами про його сповнене пригод життя. Чому Фернана Магеллана вважають визначним мореплавцем і дослідником? Він організував першу експедицію, щоб проплисти навколо світу, знайшов «неможливий» короткий шлях до Далекого Сходу, дав назву океану і довів, що Земля кругла.
  
21 листопада у той же час приходьте на «ельфійський» майстер-клас та презентацію книжки Галини Вдовиченко «Містельфи» за участі авторки для дітей 8-12 років. У середмісті Львова на дахах живуть крихітні крилаті дівчата і хлопці – містельфи. Це міські ельфи. У кожного з них – своя вежка, своя робота і спільні розваги в повітрі. Одного дня їхній безтурботності настане кінець. Міські підземелля захоп­лять щури-мутанти, які загрожуватимуть усьому місту. Захищати себе доведеться не лише людям і містельфам…
А ще за тиждень впродовж години станьте учасниками «снігового» майстер-класу за книжкою Кеті Гадсон «Гучна зимова сплячка» для дітей 4-7 років. Книга оповідає про черепаху, що не любить зими. Щороку, коли випадає перший сніг, вона зручно вмощується для сплячки. Та цієї зими спокійно виспатися, здається, не вийде. Ця історія переконає навіть найзатятіших буркотунів, що і взимку трапляється багато захопливого й чарівного, особливо коли поряд добрі друзі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5130 / 3.98MB / SQL:{query_count}