#книголав радить: пригоди свинок і світ професій

У київському видавництві побачили світ дві дитячі книги

Видавництво #книголав представило одразу дві новинки для дітей – історію пригод щасливих свинок «Пінґ і Понґ» та нове видання із серії «Маленькі дослідники» про світ професій.

«Пінґ і Понґ. Щасливі свинки» Ольґерда Вонсовіча в перекладі Ірини Краснокутської – це історія для дітей трьох-восьми років про мрії, які треба здійснювати, а також про дім, де завжди безпечно і куди хочеться повертатися.
Пінґ та Понґ – це дві свинки, які захотіли помінятися домівками. Відтак Пінґ потрапляє у ліс, а Понґ – на ферму. Поодинці вони переживуть чимало пригод. Пінґ намагатиметься звикнути до зловісних диких хащ, а Понґ – до тісного ліжка та нудного домашнього життя. І, зрештою, свинки зрозуміють: нема кращого місця за рідний дім. 
В інтерактивному та пізнавальному виданні «Світ професій» із серії «Маленькі дослідники» у перекладі Олени Ломакіної юні читачі знайдуть відповіді на запитання про різноманітні професії. Чим займається інженер на будівельному майданчику? Навіщо лікарі використовують рентген? Чому сценаристам потрібно мати багату уяву? Чим займаються археологи, ботаніки та фотографи-натуралісти? Хто такі криміналісти? Зрозумілий виклад, яскраві ілюстрації та інтерактивні елементи-віконечка зроблять першу зустріч зі світом різноманітних професій не лише пізнавальною, а й веселою! 
До слова, «Світ професій» – це одинадцята книжка із серії, яка виходить у видавництві #книголав. Перше видання «Моє дивовижне тіло» стало бестселером і поповнило домашні бібліотеки майже 30 тисяч українців, разом із ним до лідерів увійшли «Світ тварин», «Динозаври», «Космічний світ», «Підводний світ» і «Транспорт».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4252 / 3.97MB / SQL:{query_count}