Танго, арабські казки і багато прем’єр!

Яким буде жовтень у Львівському органному залі, знає «Львівська Пошта»


На вулиці бракує літнього тепла? Команда Львівського органного залу знає, як зігріти ваші серця вишуканою музикою та цікавими виконавцями. Світові прем’єри, визнані класичні шедеври та презентація додатка з українською класичною музикою у супроводі симфонічного оркестру – загалом 30 концертів чекає слухачів органного залу у жовтні. 
Не один, а одразу два концерти одночасно. 10 жовтня о 19.00 у креативному просторі Lem Station прозвучить аргентинське nuevo tango Астора П'яццоли, а водночас на сцені органного залу оживуть Казки арабської ночі. Поринути у світ танго пропонують дует Богдана Андрійчука (акордеон) та Івана Остаповича (фортепіано), а відчути велич єгипетських пірамід та торкнутись чарівної лампи Аладдіна допоможе Світлана Позднишева (фортепіано).
15 жовтня Львівський органний зал, музична агенція Collegium та Галицьке Музичне Товариство представлять перший у світі додаток з українською класичною музикою. Під час презентації відбудеться світова прем’єра Симфонії №1 першої української жінки-композиторки Стефанії Туркевич та прозвучить концерт для арфи з оркестром Геннадія Ляшенка у виконанні симфонічного оркестру Ukrainian Festival Orchestra.

Одразу три яскраві та унікальні події за одні вихідні присвячуються усім цінителям вокальної, органної та камерної музики. 16 жовтня – найкращі камерні твори Людвіга ван Бетовена та Йоганеса Брамса у виконанні королівського тріо (кларнет, фортепіано, віолончель), 17 жовтня – органна музика майстрів бароко від віртуозної Валерії Балаховської, 18 жовтня – сопрано, якій аплодують Метрополітен-опера, Паризька та Баварська опери – Ольга Кульчинська у Львові.
23 жовтня у рамках вже традиційного щорічного концерту-фестивалю  “Акордеонна осінь” гурт Resonance trio презентує програму Energy of hearts.
Колектив, що змінює уявлення про традиційне акордеонне мистецтво, зарядить енергією, яка точно зрезонує у ваших серцях.
Невід’ємною частиною осіннього репертуару складуть вже звичні органні концерти Надії Величко та Олени Мацелюх: Музика Баха (4, 11 жовтня), Чи любите ви Брамса (4 жовтня), Пори Року Вівальді (7,22 жовтня), Ваґнер. Сутінки Богів (11 жовтня).
Останні дні місяця принесуть вишукані твори Генделя та Баха у виконанні Народного артиста України Володимира Кошуби 25 жовтня, а також Третій фестиваль української класичної музики, присвячений львівському композитору – ЛюдкевичFEST. 26 жовтня його відкриває добірка найкращих квартетів ХХ століття, від сучасника Козаренка до раннього Скорика і модерніста Лятошинського. Продовжить марафон української класики “Година музики Лятошинського” у фортепіанному речиталі Олександра Козаренка 27 жовтня, Фортепіанне тріо 28 жовтня та вокальна музика Колесси 29 жовтня. Завершиться фестиваль Лекцією-концертом, де прозвучить концерт для скрипки Станіслава Людкевича. Про історію, особливості композиції, стилю та музичних засобів розповідає Іван Остапович (фортепіано), солює віртуозний скрипаль Адріан Боднар.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4296 / 3.98MB / SQL:{query_count}