Do U Speak Music?

Стати учасниками безкоштовного онлайн курсу для музикантів та музичних менеджерів зі всієї України просто. Що для цього потрібно розповідає «Львівська Пошта».

Вже 19 жовтня стартує тижневий практичний безкоштовний онлайн курс для музикантів та музичних менеджерів зі всієї України Do U Speak Music musicup.in.ua. Це унікальна можливість покращити знання з англійської мови, дізнатись корисну інформацію про практичний менеджмент та маркетинг у музиці, та стати активним учасником української та міжнародної музичної спільноти. Курс збудований у форматі інтерактивних відео лекцій, де музикантки-блогерки англійською мовою розкривають найбільш актуальні теми для сучасних музикантів, а це про брендування, рекламу, роботу із соціальними мережами, пошук коштів для гурту, відомі музичних онлайн платформи, організацію турів та онлайн концертів, а також краудфандинг у музиці.
Курс триватиме 7 днів – з 19 по 25 жовтня – по 1 годині щодня онлайн (з 19.30 до 20.30). Призначений він для молодих музикантів та менеджерів, які розпочинають свою професійну діяльність, і має на меті розширити знання про можливості просування та ефективного управління музичними проектами/колективами. Курс відкритий для представників різних музичних напрямків.
Кількість учасників курсу є обмеженою, тому організатори заохочують музикантів і менеджерів до креативного заповнення аплікаційної форми. Зголошення приймаються до 23.59 15 жовтня. Реєстрація за посиланням
У відборі учасників важливими критеріями будуть: рівень знання англійської мови, наявність базового досвіду роботи у музичному гурті (як музиканта або менеджера), умотивованість до участі, наявність конкретних запитань щодо менеджменту та маркетингу, готовність взяти участь у повній програмі курсу.
«У час карантину активна концертна діяльність поставлена на паузу, а більшість музикантів змушені шукати нові, сподіваємося, тимчасові види діяльності та заробітку. Для багатьох час карантину став простором для навчання і здобуття нових навичок. Величезна кількість інформації для музикантів в інтернеті є англійською мовою, та не всі артисти володіють нею на необхідному рівні – розповіла засновниця курсу Анастасія Войтюк. – Ми поставили собі за ціль зібрати важливі теми для музикантів і познайомити їх з ключовими музичними термінами/словами англійською мовою. Для цього ми обрали формат блогу. У вільній атмосфері ми спілкуємось англійською про стрімінгові платформи, брендування та інші теми, показуємо на екрані важливі слова, подаємо словничок та транскрипт тексту і найважливіші лінки на міжнародні ресурси».
Викладачками курсу і блогерками є Анастасія Войтюк та Іра Лобанок. Анастасія Войтюк – ініціаторка блогу, сучасна бандуристка, культурна менеджерка, фронтвумен гурту Troye Zillia, засновниця фестивалю сучасної бандури Lviv Bandur Fest та курсів менеджменту та маркетингу для музикантів у Львові, керівниця організації Unbeaten Path. Співтворчиня мобільної аплікації Bandura App та сторінки Bandura Online. Випускниця програми Creative Enterprise Ukraine, та різноманітних навчальних програм у галузі креативного менеджменту УКУ, НаУКМА, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej.
Іра Лобанок – музикантка, саундпродюсерка, засновниця секретних концертів Sofar Sounds Lviv, учасниця електронного дуету krapka;KOMA та викладачка курсу зі створення електронної музики в Vedel School. Здобула освіту у Вестмінстерському університеті зі спеціальності Commercial Music Performance, де отримала знання з музичного брендингу та маркетингу від провідних діячів британської музичної індустрії.
Варто зауважити, що за час карантину Unbeaten Path вже провела 3 онлайн курси з ефективного менеджменту та маркетингу у музиці. Перший набір стартував у квітні і зібрав разом сучасних бандуристів, а також менеджерів і музикантів, які з ними співпрацюють. Другий набір відбувся у травні і був відкритим для різних музикантів та менеджерів з України та з-за кордону. Всього понад 100 людей з різних куточків України, а також з Італії та Німеччини зголосилися на обидва курси, 32 особи пройшли курс та отримали сертифікати, а понад 40 учасників були вільними слухачами на відкритих лекціях. Серед випускників курсів музиканти та менеджери відомих українських та закордонних колективів, а також відомі викладачі: Rockocko (Львів), «ХАС», Оксана Герасименко (Львів), «Шпилясті Кобзарі» (Київ), GANNA (Берлін), Harmata (Київ), Granat (Львів), BusiCama (Харків), «Варйон» (Київ). Третій курс відбувався для спільноти львівських музикантів за підтримки Управління Культури в рамках програми «Фокус на культуру».
Курс відбувається на платформі Школи музичного менеджменту та маркетингу «Music Up», і є проектом організації «Unbeaten Path», що вже третій рік поспіль проводить фестиваль сучасної бандури «Lviv Bandur Fest» та є організатором різних фестивальних та освітніх заходів у різних напрямках мистецтва. Курс відбувається за підтримки Українського Культурного Фонду і є безкоштовним для учасників.
Реєстрація на сайті:
http://musicup.in.ua/
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2294 / 4.01MB / SQL:{query_count}