Локальний зріз та пошуки взаємодії

До 12 жовтня у FESTrepublic триває Lviv Art Week. Що це за проєкт і чому вам необхідно потрапити на нього, розповідає «Львівська Пошта»

З 8 по 11 жовтня у креативному просторі FESTrepublic відбувається Lviv Art Week – захід, який, на думку його організаторів, стане першою цеглинкою у розбудові нового амбітного і щорічного артпроєкту європейського зразка.
LAW, для створення якого об’єдналися львівські мистецькі інституції, демонструє вагомий фрагмент локального мистецького середовища, та відбувається під гаслом «Віддалена взаємодія».
Експозиційна площа LAW умовно поділяється на зони, у яких представлено одразу кілька проєктів різного спрямування. Відкриває експозицію секція скульптури (Ярослав Гончарук, Ярослав Костко та ін). Яскрава частина виставкового майданчика належить львівським галереям, які представляють своїх найцікавіших авторів, зокрема, «Зелена канапа» (Юрій Коваль, Ольга Пильник), «Дзиґа» (Василина Буряник, Руслан Тремба, Людмила Давиденко та Вероніка Чередниченко), «PM Gallery» (Микола Андрущенко), «Gallery 101» ((Мирослава Бачкур, Вадим Панченко, Маріко Гельман, Ярослав Костко, Олена Каїнська, Дзвіня Подляшецька), галерея Львівської національної академії мистецтв.

У наступному сегменті презентують твори чотирьох колаборацій художників з дизайнерами, які створюють колекції Lviv Fashion Week-2020. До слова, заходи та покази LvivFW відбуваються зовсім поряд й паралельно із LAW. Отже, у тандемах творятьь: B.O.LDYREVA x Petro Hrytsiuk (живописець та скульптор Петро Грицюк), Chereshnivska x Tereza Barabash (художниця експериментального текстилю Тереза Барабаш), Lesia Semi x Boris Gavryliuk (живописець Борис Гаврилюк), Petro Nesterenko-Lanko x Olga Pylnyk (керамістка Ольга Пильник). 
В одній з зон також можна ознайомитись із Аукціонним домом «Українське мистецтво», який цьогоріч дебютує на українському арт-ринку. 
Вхід на територію експозиції вільний щодня з 8 по 11 жовтня з 13.00 до 17.00
Після 17.00 зазирнути на виставку можна буде між показами LvivFW.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4008 / 3.97MB / SQL:{query_count}