Нове органне відеошоу

Органний зал у Львові широко відомий свіжими, унікальними проєктами та перформансами і вже найближчими вихідними запрошує відвідати “Нове органне відеошоу. Арво Пярт” у виконанні органістки Надії Величко та режисера світла Євгена Червоного. Синкретичність, як поєднання кількох видів мистецтва, використовувалась з прадавніх часів і у вас буде унікальна нагода відчути красу поєднання музики та світла 20 вересня о 20 годині. Органне відеошоу -  це справжній тандем музики і відеоарту, звуки у кольорі та формах.
Від глибин до небес, від смерті до життя... В цій програмі поєднуються кілька світів: світла музика ангелів Арво Пярта та інший, темний вимір Альфреда Шнітке. Як зазначає солістка: “Концерт супроводжуватиме широка градація музичних емоцій. Музика Шнітке є складною не лише для слухача, але і для виконавця, водночас музика Арво Пярта вражає своєю прозорістю та ніжністю”.
Музика ангелів Арво Пярта несе у собі також глибокий філософський сенс. Цей композитор є живою легендою - він створив неповторний стиль, який ще інколи називають “сакральним мінімалізмом”. Неповторна музика і простота автора, яка підкреслюється вишуканістю гармоній в повній мірі перенесуть вас в інший світ - світ мистецтва.
Музика, що народжує нові сенси, створює загальне враження та приємний післясмак. Безмежний звуковий простір і політ вашої фантазії на стінах Органного залу. Не сумнівайтесь - буде яскраво!
Більше інформації про органний зал завжди доступно на комунікаційних каналах:
Instagram
Facebook
Telegram
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8838 / 4.06MB / SQL:{query_count}