Show must go on навіть на карантині

На сцені Ennio Event Square «INSO-Львів» відтворить атмосферу 20-их років минулого століття

Що не кажіть, а Нью-Йорк 20-их років минулого століття був прекрасним часом. Зануритись у цю атмосферу, сповнену революційної музики зі своїм шармом і стилем, елегантним вбранням та характерними зачісками, хоч на кілька годин зможете 23 вересня з 19.00 на новій львівській локації – Ennio Event Square.
Наталія Степаняк, Петро Радейко і оркестр «INSO-Львів» під батутою Юрія Бервецького цього вечора виконають для вас найвідоміші шлягери з бродвейських мюзиклів, які не втрачають своєї популярності і вже давно стали класикою.
Розкажемо трохи про солістів, які перетворять цей вечір на незабутнє свято. Українська співачка, сопрано Наталія Степаняк є лауреаткою, а також  переможницею особливої премії «Кращий співак стилю бельканто» Міжнародного конкурсу оперних співаків ім. Яна Кіпури і фіналісткою світового конкурсу оперних співаків Competizione dell`Opera. Восени 2019 року вона стала солісткою Одеської національної опери, де вже дебютувала в партії Віолети в прем’єрній постановці «Травіати» Дж. Верді. Разом із виступами на сценах оперних театрів Австрії, Німеччини, Італії, Болгарії Наталія Степаняк дає багато сольних концертів, співпрацюючи з різними оркестрами на різноманітних концертних майданчиках Європи.
Петро Радейко, баритон, лауреат Всеукраїнського конкурсу за програмою «Нові імена України», «Вагнерівський стипендіат» у Байройті, соліст Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької. Концертує у Польщі, Німеччині, Франції, Чехії. Заснував вокальну студію PIDKOVAmusic у Львові. Брав участь у проєкті «Зірки в опері» на телеканалі «1+1». Лауреат премії «Люди Львова» за версією RIA (2011 р.) у номінації музичне відкриття року, Премії ім. Станіслава Людкевича (2016 р.).
У програмі події такі безсмертні хіти, як «Музика ночі», «Не плач за мною, Аргентино» і «Спогади» Ендрю-Ллойда Веббера,  «Американець у Парижі» і Summer Time Джорджа Гершвіна, «Місячна ріка» Генрі Манчіні, Far and Away Джона Вільямса, сюїти з мюзиклів «Знедолені» Клода-Мішеля Шонберга, Алена Бубіла, Герберта Крецмера, «Вестсайдська історія» Леонарда Бернстайна, арія Жана Вальжана і дует Фантіни та Жана Вальжана з мюзиклу «Знедолені» та сюїта «Присвята Генрі Манчіні» Любомира Ліщука.
Вечірка і дрес-код вечора в стилі Great Gatsby подарують вам незабутні враження! Квитки на подію можна придбати за посиланням
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6992 / 4.07MB / SQL:{query_count}