Зі старих шкрабів – об’єкти мистецтва

Cafе 1 запрошує львів’ян стати співтворцями артпроєкту «Квіти в чоботях». Як долучитися до акції, розповідає «Львівська Пошта»

Напевно в кожного з нас десь завалялася не одна пара непотрібного взуття. Щось вийшло із моди, а щось просто рука не піднімається викинути на смітник. Але то не біда, адже старі туфельки або черевички можуть отримати нове життя вже у статусі артоб’єктів, а ви можете випробувати себе як митець!
Для цього треба лише стати учасником артпроєкту «Квіти в чоботях» від Cafе 1. Варто зазначити, що це вже давня традиція зі своєю історією, адже вперше таку акцію провели в 2011 році, і з того часу роботи, які за доброю традицією створюють щороку, прикрашають терасу кафе, а експозиція найрізноманітніших витворів переросла в чималу збірку.
Цього року «Львівська Пошта» також доклалася до зазначеного артпроєкту, створивши два експонати – композиції «Чоловік за 40» і «Жінко, мовчання – золото». Робота над ними була справді творчою та захопливою.

«Наші автори мають не просто посадити квіточку в чобіток, а втілити певну ідею, створити композицію, цілісний твір. Ці роботи стають експонатами виставки, їх оцінюватимуть 20 вересня на «Рожевій вечірці». Автори трьох кращих витворів отримають сертифікати на пару взуття від наших партнерів, а переможець – вечерю на двох у Cafe 1, – пояснює артменеджерка Марта Моргоєва. – Цього року ми дещо змінили формат нашого проєкту. Зазвичай проводимо його влітку, але через коронавірус і карантин були змушені дещо посунути його в часі. До слова, майстер-класи – це також нововведення, на яке ми пішли заради наших гостей. Ми не лише розказуємо і підказуємо, як втілювати свої ідеї, що сьогодні й робила Лілія Лаврова, а пояснюємо і показуємо, як краще презентувати їх у соцмережах. Дякуємо за такі практичні поради Віталію Воробйову! Варто зауважити, що «Квіти в чоботях» – це один із багатьох творчих проєктів, які ми презентуємо тут. Попереду ще багато всього цікавого і незвичного. Тому стежте за анонсами і ласкаво просимо!»
Зацікавили? Заінтригували? Тоді долучайтеся до наступного майстер-класу, який відбудеться 20 вересня о 12.00. Більше дізнатися про подію і зареєструватися для участі можна за посиланням. За дві години ви навчитеся правильно створювати композицію, дізнаєтеся про те, як садити квіти, доглядати їх та компонувати всі елементи згідно з вашою ідеєю. Кількість місць обмежена, тож не зволікайте!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0399 / 4.08MB / SQL:{query_count}