Невдовзі побачать світ нові «Колискові для Олекси»

2 жовтня Cоломія Чубай представить другий альбом унікального музичного проєкту

Зовсім скоро, а саме 2 жовтня, у Львові о 19.00 за підтримки Українського культурного фонду та «Фокусу на культуру» відбудеться онлайн-концерт і презентація унікального альбому «Колискові для Олекси» Cоломії Чубай. Це вже друга платівка проєкту, пісні з якої не просто розповідають історію про сина співачки – хлопчика Олексу, у якого синдром Аспергера, та його Планету. Це музика для заспокоєння, настрою, відчуття внутрішнього щастя і гармонії. Цей альбом можна вмикати удома, в автівці, на дитячих святах, засинати та танцювати під нього. У ньому зібрані пісні на найкращі тексти – від Лесі Українки до Івана Малковича – та найсолодша музика.
Соломія записувала другий альбом колискових з друзями музикантами, дітьми з аутизмом та хором «Дударик». Це був неповторний досвід, адже у творах звучатимуть голоси понад 50 людей.
Під час концерту свою творчість представлять: Соломія Чубай (вокал), Сашко Главацький (гітара), Андрій Коник (бас, флейта), Том Луголообі (клавіші), Ігор Гнидин (барабани), гурт Rockoko, а саме Михайло Романишин (скрипка), Володимир Котляров (віолончель), Ігор Процик (віолончель ). Особливою гостею проєкту стануть Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» під керівництвом Дмитра Кацала та учні з аутизмом викладача з Мексики Хав’єра Донлукаса.
Дизайн для альбому здійснила Юля Стрипа, а відеоарт для його презентації уже готує Олексій Хорошко.
Долучитися до події можна буде на: youtu.be/McICH6a3B3M і facebook.com/Kolyskovi/. Дізнатися більше про цей проєкт на facebook.com
А вже 23 жовтня в Палаці культури Гната Хоткевича відбудеться презентація двох альбомів у форматі офлайн-концерту, глядачами якого ви зможете стати. Про цю подію ми розповімо докладніше, тож стежте за анонсами!

«Колискові для Олекси» Cоломії Чубай – це терапевтично-інклюзивний проєкт, який базується на реальній історії та досвіді мами-авторки та її сина Олекси Андріїшина з аутизмом, який розповідав, що він з іншої планети Земля. Вперше в Україні за допомоги музичного мистецтва розкривають тему розладів аутичного спектра. «Колискові для Олекси» – проєкт, мета якого краще пізнати світ дитини з аутизмом, привернути увагу до проблем таких дітей, об’єднати щонайбільше батьків, які виховують дітей із аутизмом, змінити ставлення у суспільстві та не соромитись особливих дітей. Соломія Чубай почала його тоді, коли Олекса пішов до першого класу звичайної початкової школі, і батьки учнів, почувши, що в Олекси аутизм, почали збирати підписи про виключення хлопчика зі школи. Вони думали, що Олекса заразний і неадекватний. Щоб більше такого не трапилося, через музику та розголос, через українські колискові Соломія намагається достукатися до людей, які зможуть краще зрозуміти та почути батьків особливих дітей і прийняти їх. Психологи та батьки можуть використовувати альбом «Колискові для Олекси» в арттерапії і танцтерапії і таким чином соціалізувати дітей. Також дітей можна залучати до презентації альбому та концертів. «Колискові» Соломії Чубай зцілюють, а історія про її сина Олексу та його Планету зачаровує.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6864 / 4.08MB / SQL:{query_count}