Поджазуємо, львів’яни?

Кращі джазмени України у !FESTrepublic представлять унікальну програму

Уже 16 вересня о 19.30 у !FESTrepublic кращі джазмени України представлять унікальну програму «Осінній джаз просто неба». Її підготували учасники проєкту ShockolaD – барабанщик Ігор Гнидин, піаністка Анастасія Литвинюк і басист Андрій Кохан разом із неймовірним співаком Полом Комолафе з Нігерії.
Разом музиканти створили дуже оригінальну суміш із джазу, фанку, ф’южну, соулу. Ця програма, укладена з відомих світових хітів легендарних музикантів Майкла Джексона, Біла Візерса та багатьох інших, точно здивує вас!
«Пол Комолафе, який вніс свіже дихання, енергію та колорит музики соул, стане родзинкою концертної програми. Він останніми роками живе у Львові і співає як вокаліст, засновник та лідер госпел-хорів у християнських середовищах України та світу», – каже Ігор Гнидин.
З його слів, неповторний, харизматичний, екзотичний вокал Пола Комолафе у поєднанні з творчістю та майстерністю вже добре знаних нам джазових імпровізаторів дає неперевершений результат. Тож усі ті, що завітають на цей концерт, отримають порцію найвищої естетичної насолоди.
Як відомо, проєкт Shockolad є тандемом відомих в Україні та Європі львівських джазових музикантів і композиторів – барабанщика Ігоря Гнидина та піаністки Анастасії Литвинюк, які разом співпрацюють і творять багато музики з різними талановитими та відомими музикантами. До проєкту долучиться відомий басист, викладач та блюзмен Андрій Кохан, без якого цей проєкт немислимий.
Організатори, як завжди, подбали про безпеку відвідувачів: захід відбудеться з дотриманням усіх норм безпеки!
Квитки можна придбати за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6652 / 4.06MB / SQL:{query_count}