Вересень + орган = прекрасний настрій

Наші друзі із Львівського органного залу розповіли, яким буде перший місяць осені у цій культурній інституції і що нового тут готують для нас із вами


Будинок органної і камерної музики здається зробив усе можливе, аби початок осені у львів’ян і гостей міста був неповторним. Вже зовсім скоро вони представлять нам із вами нові виставки, відеошоу та проєкти – загалом більше тридцяти подій, які тут проведуть цього місяця.
Перш за все ви дізнаєтесь як один виставковий проєкт із загадковою назвою «В•АРТ•Е» об’єднав п’ятьох прекрасних львівських художниць: Дану Якимчук, Людмилу Давиденко, Наталію Павлюк, Лілію Лупул та Ірину Дзиндру. Це другий виставковий проект художниць, його демонструватимуть у Галереї Львівського органного залу і ми неодмінно розповімо і покажемо його на шпальтах «Львівської Пошти». 
Вже 4 вересня о 17.00 на подвір'ї перед Органним залом відбудеться урочисте відкриття виставки з музичним супроводом. Згідно умов карантину вхід на виставку відбуватиметься по 10 осіб. Принциповою позицією групи «В•АРТ•Е» є діалог з глядачем, публікою малих і більших міст, яка прагне зустрічатись, переживати емоції та рефлексувати про мистецтво, яке твориться сьогодні. Перший виставковий проєкт групи зумисне розпочав свій експозиційний шлях у локальному мистецькому осередку в Коломиї. Наступний крок – презентація проекту у рідному місті в особливій локації, яка б втілювала ідею взаємопідсилення. Виставкова зала Львівського органного залу – саме те місце, простір співтворення та перетину творчих напрямків.
Щотижня впродовж експонування робіт тут відбуватимуться й супроводжуючі заходи проєкту. До прикладу 18 вересня це буде Вечір камерної музики, на якому неперевершений дует Лілії Слюсар-Ґратили (скрипка) та Сергія Григоренка (фортепіано) виконають для вас перлини української камерної музики, а художниці у реальному часі створять п’ять полотен у власній техніці. 
10 вересня о 19.00 поціновувачів якісної музки запрошують на вечір романсів від солістки Одеської Національної Опери Наталії Степаняк та піаністки Ірини Кірчанової. Коли “Ніч” змінить “Ранок”, коли бринітиме "Серенада" кохання, “Після сну” настане прекрасний день, а за ним не менш “Прекрасний вечір”. 
12 вересня о 17.00 дует Богдана Андрійчука (акордеон) та Івана Остаповича (фортепіано) пропонує поринути у світ запального аргентинського танго Астора П'яццоли у камерній атмосфері.
Досі не визначились, хто вам до вподоби? Бах? А, може, Брамс? Оберіть свого улюбленця у світі органної музики під час концертів солістки Органного залу Євгенії Бельмас 13 та 25 вересня о 19.00.
20 вересня о 20.00 гостей запрошують на нове відеошоу! За органом цього вечора буде неперевершена Надія Величко, а за мікшером – віджей Євген Червоний. Разом вони творитимуть неперевершену атмосферу ніжності та прозорості під музику ангелів Арво Пярта. 
27 вересня о 17.00 приєднуйтесь до всесвітнього святкування дня народження музичного генія на концерті піаніста-віртуоза Андрія Макаревича під час «Бетовен 250». 
А у останній день вересня Органний зал порадує слухачів «Украініаною» Тараса Зданюка! Мелодії, знайомі з дитинства, прозвучать в новому авторському прочитанні скрипаля. У програмі вечора авторські твори – фантазії та парафрази на теми українських композиторів та народних пісень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.6425 / 4.08MB / SQL:{query_count}