24 серпня відсвяткуємо з «Українською піснею2020»

Через карантин концерт національного проєкту перенесли з «Арени Львів» у Львівську оперу і провели без глядачів у залі, зате із масштабною телезйомкою

Проєкт «Українська пісня / Ukrainian Song Project» п’ятий рік поспіль запалює зірки. У Львові щойно оголосили ім’я найкращого представника сучасної музики країни. Переможницею 2020 року стала співачка Shy – із піснею «Цілуй мене». Призом для молодої виконавиці стане запис та продюсування пісні на одній із найкращих студій в Україні FOXXSTUDIOS, зйомка відеокліпу і менеджерська та медійна підтримка від команди «Української пісні».
Переможця національного проєкту обирали другий рік поспіль – цього року серед п’ятірки фіналістів, яких відібрали у фінал із близько 300 заявок, що надійшли з усієї України (найбільше – з півдня та сходу, а також з міста Київ). Його визначало експертне журі: організатор і генеральний продюсер національного проєкту «Українська пісня» Тарас Курчик, музичний продюсер телеканалу «Україна» і «Музична Платформа України» Геннадій Вітер, генеральний продюсер радіохолдингу «ТАВР Медіа» Віталій Дроздов, виконавчий директор «Української пісні», засновник Kontramarka.ua і лейблу «Контрамарка» Олександр Порядченко і музичний продюсер Вадим Лисиця.
У час, коли по Україні та по всьому світу скасовані або перенесені концерти і фестивалі, Львів таки зважився на проведення масштабної музичної події. П’ята, ювілейна, «Українська пісня» мала відбутися 15 серпня на «Арені Львів». В організаторів було два виходи: або скасувати подію, або знайти для неї новий формат. Відтак через пандемію та карантин цьогорічний проєкт відбувся як спецпроєкт – на сцені Львівської опери у форматі телезйомки, без глядачів у залі. Увечері 24 серпня, у День Незалежності України, «Українську пісню» на всю Україну покаже телеканал «Україна», у популярному шоу «Музична платформа».
Ukrainian Song Project 2020 зібрав на одній сцені зіркових хедлайнерів: «Без Обмежень», TAYANNA, Геннадій Вітер, Арсен Мірзоян, Jerry Heil, Злата Огнєвіч, NAVI, Артем Пивоваров, М’ята, Grohotsky, Ірина Федишин, SAMVEL, - які виконали свої нові україномовні хіти. Разом із відомими артистами виступили фіналісти проєкту: Shy, EDGAR&EMMA, JANE, Vidverto i Uliana Royce. Так місія «Української пісні», навіть попри зміну формату, залишається незмінною: пошук і популяризація молодих артистів з різних міст України, а також підтримка і промоція україномовної музики в Україні та у світі.
«Українська пісня» – це насамперед стартовий майданчик для талановитих виконавців, – розповідає генеральний продюсер проєкту Тарас Курчик. – Серед сотень конкурсних заявок ми обрали найобдарованіших – і ці щасливчики отримали шанс виступити разом із зірками медіа-простору нашої країни. А вже 24 серпня в ефірі телеканалу «Україна» подарують багатомільйонній телеаудиторії справжнє свято української пісні».
Грандіозне п’ятиріччя «Українська пісня» таки відсвяткує, але через рік. Уже відомі дата і місце – 14 серпня 2021 року на «Арені Львів». Організатори вірять, що все вдасться і вся Україна знову переживе незабутні емоції. Адже так твориться нова українська музика та нова музична історія країни!
фото: Руслан Литвин
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7834 / 4.12MB / SQL:{query_count}