Кохаєш? Не мовчи!

Співачка Sova представляє амбіційний та стильний сингл

Молода та перспективна співачка Sova презентує свій сингл «Не Дилема». Саме з ним артистка готова вступити у світ українського шоу бізнесу! Зараз співачка зрозуміла, що готова до більшого, вона готова прикласти всі зусилля, щоб займатися улюбленою справою – музикою. Артистка з малку займається музикою, брала участь у багатьох проектах, виступала за кордоном у Швейцарії, Італії, Німеччині, Македонії, Латвії – і відчула, що велика сцена – це на все життя!
Справжнє ім‘я артистки Діана Горбяк, проте співачка вирішила взяти псевдонім Sova. За словами артистки саме такий псевдонім є для неї чимось особливим, і дуже символічним:
«Я напевно жодної хвилини не вагалась над своїм творчим псевдонімом «Sova». Адже в дитинстві мене саме так називали батьки, тай і я  теж себе асоціюю з цим птахом. Цей символ з однієї сторони, як знак мудрості, усвідомлення так і з іншої як чогось незвичайного, того, що веде крізь темряву. Це і вміння знаходити інстинктивно шлях в темряві, не боятись її. Так і ми можемо довіряючи своїй інтуїції знаходити вихід з сутінків сумнівів та страху. Скажу більше – дозволити собі бачити істинну. І ще одним підтвердженням того, що я на правильному шляху був сон через який зрозуміла, що мій вибір вірний».
«Не Дилема» – це трек- символ того, що жінки теж можуть брати ініціативу в свої руки та виражати глибину почуттів до коханої людини. «Я співаю про те, що в мені живе кохання! Що почуття не приходять одразу, для цього потрібен час. Кохання –  пізнання один одного. І інколи потрібно зробити перший крок, щоб бути щасливим – пояснює виконавиця. –  Не важливо, хто його робить: дівчина чи хлопець. У коханні не повинно бути Дилеми! Якщо наше кохання взаємне тоді все очевидно! Відкиньте Дилеми!»
Усі мотиви пісні та сама ідея ідеально підійшли під стиль артистки. Основний меседж треку – це легкість та невимушеність, усе, що за словами артистки, потрібно молодим парам. Зараз співачка Sova планує зйомки відеокліпу на пісню «Не Дилема», яку можна почути за лінком: youtu.be/dm_8aLWhUXw та записує альбом, який презентує вже цієї осені!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7565 / 4.07MB / SQL:{query_count}