Кохання як танець

Oleg Novosad презентує нову відеороботу на композицію Sunlight

Артист, який нещодавно увірвався на терени шоу-бізнесу, не збавляє обертів. Після кількох успішних релізів пісень Oleg Novosad презентує дебютну відеороботу на трек Sunlight.
Зйомки кліпу відбувалися на Кінбурнській косі, адже команді було важливо, щоб ця історія була відзнята в особливому енергетичному місці, де заходи та сходи сонця незвичайні.
«Я творча особистість і пишу свої пісні у атмосфері особливого натхнення. Тому в цій відеороботі прагнув передати своє натхненння і надихнути всіх тих, що її переглядатимуть, – каже артист. – Проте я хотів, аби глядачі надихалися не лише піснею, але й візуальною картиною дійства».
Кліп Sunlight – це фактично вираження почуттів через танець. Він демонструє те, як кожен рух, кожен дотик, кожна вібрація тіла може передавати особливий зв’язок між закоханими. Це те, що важко виразити словами та цілком реально передати за допомоги танцю. Адже, як і в танці, де між партнерами важливий баланс, ритм і гармонія, у стосунках вкрай важлива підтримка одне одного для побудови справжніх відносин.
А от пісню Sunlight артист написав ще напередодні нового року – саме вона стала завершальною у альбомі Love. Проте саме ця композиція є ключовою у платівці, бо щонайкраще передає загальний настрій всього альбому і водночас є уособленням ніжності, тепла та певного драйву.
Зараз Oleg Novosad працює над новими треками. З його слів, невдовзі матимемо нагоду насолодитися його новою дуетною композицією.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
28.1387 / 4.06MB / SQL:{query_count}