Карантин – не привід зупинятись

Орест Прус, лідер гурту NAVIGATOR, у новому кліпі випробував свої сили як режисер-постановник

У той час, коли умови карантину тримають публіку подалі від місць масових зібрань,  музиканти намагаються продовжувати активну діяльність. До прикладу гурт NAVIGATOR не тільки записав нову пісню «Дивани», але й створив на неї відеокліп. Режисером-постановником нової роботи став лідер гурту Орест Прус.
«Це абсолютно новий та неоціненний досвід! Коли приходиш на майданчик, як виконавець – це одне, а коли на тебе лягає відповідальність за весь процес, сценарій, а відтак і результат – абсолютно інше, – ділиться враженнями він. – Коли все залежить від твого рішення, вибору та безпосередніх дій – це надзвичайно цікаво. Воно того вартує! Ну і, звісно, в такому випадку дуже важливо мати відповідну команду вмілих людей, а вона у нас підібралась дуже хороша!».
Сюжет кліпу достатньо нетривіальний та алегоричний. Дивани – це зона комфорту, примарний спокій, і варто тільки зупинитись, заспокоїтись, як починаєш втрачати те, що вже вважав своїм незмінним та обов`язковим.
До зйомок, як і до аранжування пісні, долучився також лідер гурту X-PROJEKT Віталік Гудзій. Саме його музична присутність надала пісні більш гітарно-металевого звучання. Запис, аранжування пісні, і навіть окремі сцени зйомок кліпу відбувались на студії STUDIO69.
Але NAVIGATOR не зупиняється – попереду чергові пісні та нові відео, адже ідей та творчої енергії назбиралось дуже багато. Тож альбом, який підсумує певний період творчості, вже зовсім близько.
Новий кліп гурту можна переглянути тут, а більше новин про Navigator дізнавайтесь на офіційному сайті navigatorband.com.ua
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9875 / 4.06MB / SQL:{query_count}