Фестиваль LINOLEUM розпочинає приймати заявки на Animation Reviews

Фестиваль актуальної анімації та медіамистецтв LINOLEUM оголошує початок приймання заявок на другий Animation Reviews. Animation Reviews – це експериментальний проєкт від LINOLEUM, де іноземні професіонали надають рекомендації та поради анімаційним проєктам на стадії розробки чи виробництва.
До участі в Animation Reviews запрошуються анімаційні коротко- та повнометражні фільми й серіали у форматі 2D. У онлайн-форматі учасники зможуть презентувати іноземним менторам свої проєкти, аби отримати професійний фідбек від визнаних фахівців.
Як взяти участь у Animation Reviews? Заповніть заявку за посиланням до 31 липня. Після цього іноземні ментори (режисер/продюсер та аніматор) проведуть попередній відбір проєктів. Кількість відібраних проєктів залежатиме від кількості надісланих заявок.10 серпня оголосять учасників другого Animation Reviews. Кожному учаснику надійде інформаційний лист на електронну пошту. 15-16 серпня відбудуться онлайн-зустрічі з менторами в Zoom. Точний час та необхідну інформацію обрані учасники отримають на електронну пошту.
Однією з менторок Animation Reviews стане Джессіка Лоран – викладачка, аніматорка та випускниця The Animation Workshop. Джессіка працювала аніматоркою у відомих фільмах ірландської студії Cartoon Saloon – «Годувальниця» та «Вовки-перевертні». Викладає курси зі сторіборду, руху та дизайну персонажів, мистецтва презентації й захисту проєктів. Зараз працює над виробництвом власного короткометражного фільму «Брат та сестра» (Siblings).
Іншого ментора буде оголошено незабаром – за оновленнями слідкуйте на Facebook-сторінці події Animation Reviews. Проєкт реалізується у партнерстві з The Animation Workshop і за підтримки Українського культурного фонду.
The Animation Workshop  – це анімаційна школа, що є частиною датського VIA University College. TAW пропонує одні з найпопулярніших курсів анімації, CG-графіки та створення коміксів у Європі, а також входить у ТОП-10 світових анімаційних шкіл. Роботи студентів TAW беруть участь у найкращих анімаційних фестивалях світу.
Перший Animation Reviews відбувся у травні-червні цього року. Тоді до участі запрошувалися проєкти в техніці stop motion. Загалом надійшло 26 заявок, із яких було відібрано вісім з України, Великої Британії, США, Мексики та Аргентини. Менторами першого Animation Reviews стали режисерка анімаційного кіно Іріда Жонга та аніматор Тім Аллен («Острів собак», «Труп нареченої», «Франкенвіні», «Петрик і вовк»).
Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM – найбільший міжнародний анімаційний фестиваль в Україні, який існує з 2014 року. Щороку LINOLEUM пропонує учасникам та відвідувачам переглянути найкращу національну та світову анімацію, відвідати спеціальну освітню програму та взяти участь у воркшопах визнаних і відомих представників анімаційної індустрії країни та світу. Головна мета фестивалю – просування незалежної анімації в Україні.
Цього року LINOLEUM відбудеться 2–6 вересня, вперше – в онлайн-форматі. Майданчиком для перегляду фестивалю стане медіасервіс MEGOGO, де глядачі зможуть переглянути анімаційні роботи учасників конкурсних програм, тематичні підбірки та спеціальні покази безкоштовно.
Тема LINOLEUM 2020 – «Бути людиною» (Becoming Human). Що саме нас нею робить? Завдяки своїй ірреальній природі, анімація може працювати на території метафізики, релігії, психології та антропології, досліджуючи такі області нашого досвіду, що є невловимими для інших форм мистецтва та науки.
Фестиваль LINOLEUM 2020 відбуватиметься за підтримки Українського культурного фонду. Організатор фестивалю: анімаційна студія Animagrad.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.7885 / 4.08MB / SQL:{query_count}