Львівська філармонія завершує червень із музикою

Цей вікенд буде насиченим на онлайн-події, адже музиканти підготували аж шість концертних програм для слухачів

Тринадцятий тиждень проєкту «Звучання Львівської філармонії» розпочали львівські музиканти Тарас Гамар (кларнет) та Ірина Кірчанова (фортепіано). Музиканти вже тривалий час творчо співпрацюють і мають в своєму репертуарі багато різноманітних камерних програм. А їх концерт, який складається з фантазій та парафраз на теми відомих музичних творів можна переглянути за посиланням.
На завершення концертного сезону Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» готує подію, яку складуть улюблені композиції публіки, що завжди викликали справжній шквал емоцій та вдячних оплесків! Онлайн-концерт відбудеться 26 червня о 18.00.
Програму вечора сформують шедеври зарубіжних та українських композиторів: починаючи від Антоніо Вівальді, Вольфґанґа Амадея Моцарта, Йоганнеса Брамса, Миколи Римського-Корсакова, та завершуючи всесвітньовідомими постатями ХХ століття, серед яких американський митець Лерой Андерсон та «король танго» Астор П’яццола. Окрему важливу сторінку події складуть композиції маестро Мирослава Скорика, що прозвучать у пам’ять видатного митця!
Концерт можна буде переглянути тут.
Наступною подією у рамках проєкту «Звучання Львівської філармонії», яка буде вже 51-ою від початку трансляцій, стане BACH – 335 – FOREVER.
У березні цього року мало відбутися дводенне святкування Дня народження композитора. Проєкт мав назву Bach BirthDay Night 335, але через карантинні обмеження його не вдалось реалізувати у повній мірі.
Однак зараз, коли стали можливими репетиції музикантів, геніальні композиції барокового майстра прозвучать на сцені філармонії! 27 червня о 18.00 відбудеться онлайн-концерт, програму якого складуть твори Баха! Більша частина репертуару вечора перегукуватиметься із репертуаром березневого проєкту. Зокрема, у виконанні солістів, Академічного симфонічного оркестру філармонії, що виступлять під орудою Володимира Сивохопа, прозвучать кантати та інструментальні концерти композитора.
Трансляція буде доступною за посиланням.
А 28 червня о 18.00 на слухачів очікує інструментальне тріо у складі Марії Ткачик (скрипка), Юрія Немировського (кларнет) та Данила Саєнка (фортепіано). У виконанні українських музикантів прозвучать твори композиторів ХІХ-ХХ століття.
Їх можна буде почути за посиланням.
Завершать вікенд трансляцій дві події пам’яті видатного українця – Василя Сліпака. Відбудуться вони в рамках ІV Відкритого міжнародного музичного маратону пам’яті Василя Сліпака. Щорічно він символічно проводиться в останні дні червня, адже саме 29 червня снайперська куля забрала життя Героя.
Перший концерт матиме назву «Молитва для Василя». У виконанні Олени Мацелюх (орган), Камерного хору «Gloria», які виступлять під орудою Володимира Сивохіпа, прозвучать духовні твори композиторів ХХ-ХХІ століття: Петеріса Васкса, Едварда Елґара та Арво Пярта. Розпочнеться він о 18.00: https://youtu.be/W9VjpNlqb3o
О 19.30 цього ж дня відбудеться ще одна подія в рамках маратону. У виконанні відомого львівської подружжя піаністів, Оксани Рапіти та Мирослава Драгана, прозвучить відома композиція французького митця ХХ століття – «Видіння Аміня» («Visions de l’Amen») для двох фортепіано Олів’є Мессіана: https://youtu.be/xSmFfxfCht8
Також усі концерти будуть транслюватися і на офіційній Facebook-сторінці філармонії. Детальну програму подій можна знайти на офіційному сайті Львівської національної філармонії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.7833 / 4.09MB / SQL:{query_count}